bugün

BiraZ geç kahvaltı yapıp brunch dedikleri ıngilizlere gönderme yapmak, ardından gazeteler ile sevişmektir. Haberler haberler ohh miss.
Akşamınan genelde türkiye de piknik yapılır. Ya da pazar günü komple piknik günü olur kahvaltı açık büfe arı ısırıgi mikasa top dahil.
(bkz: kitap okumak)
(bkz: maç izlemek)
veya
(bkz: halısaha)
köşe yazarlarını okumak, dizi izlemek.
(bkz: pazar günü havaların nispeten daha sıcak olması)
fringe izlemek.
aydınlık bir pazara uyanmak. en güzel şeylerin başında. en güzel şeylerin nedeni.
evde oturup battaniye altında televizyon izlemektir efenim.
Öğlene kadar uyumak ve sonra babanın hazırladığı kahvaltıyı yerken çizgi film izlemektir.
sınavlara çalışmak.
film, kahve.
vizelere calismak. of ulan of.
(bkz: mastürbasyon)
kahvaltıyı 2-3 saat sürdürmek hemde bebekte.
bülent ortaçgil dinlemek.
uyumak, uyanınca tekrar uyumak için kendini zorlamak sonra tekrar uyuyakalmak.
yapılacak birşeyin olmaması böyle işte.
bütün gün uludağ sözlükte takılmak.
PAZARA GITMEK!
bütün gün yatakran kalkmayıp bütün hafta siz özleyecek olan yatağınızla adeta sevişmek. ben öyle yapıyorum şahsen.
müzik eşliğinde bloglarda dolanmak. sonra kitap okumak. ardından vizelere çalışmak.
o igrenç gelen tabir olan ' sevgili ' ye sahipseniz eğer onunla vakit gecirmek, veya vakit gecirdiğini hayal etmek.
ama benim gibi daha bu sabah aldatıldığınızı öğrendiyseniz eğer; yapmanız gereken tek şey elinize bi bira alıp topoloji çalışmak.
uzanmak ve kitap okumak ya da sadece hayal kurup zihni rahatlatmak.
itü maslak (ayazağa) kampüsündeki gölün kenarına gitmek. iki adet şerefsiz kuğu'nun, püskevit vermediniz diye size şarlaması. uzaktan kumandalı bot yüzdürmek.
çalışmak.

değildir.
sabah duş aldıktan sonra, saat 12 civarı güzel bir kahvaltı yapmak, sonra biraz kitap okumak.