bugün

sikayet (iade, calinti vb) olayi cok sik olursa paypal guvenlik amacli paraniza 6 ay el koyuyor. boyle salak bi sistem gormedim.
Dünya'nın bizi kıskandığı konulardan biri de budur mesela.
Haiti, Liberya, sudan'ın kıskanamıyor oluşu bizim için bir eksiklik tabi. Çünkü bu paypal'ın gözünde onlarla aynı kefedeyiz. Liranın değeri yok.
ülkemizde yasak olduğunu söyleyince az önce yine taşak konusu olduğumuz uygulamadır.

bir adet türk olarak doğmak için önceki hayatımda toplu katliam falan yapmış olmalıyım.
Herifin biri en "zahmetsiz" nasıl hesap açılacağını anlatıyordu youtubeda. Yasal yoldanmış.
ilk söylediği şey hollanda'dan vatandaşlık numarası alıp ilk uçakla amsterdam'a gidin demek oldu. Banka hesabı açılmalıymış hollanda'da.
maalesef türkiye'de faal olmayan online bankacılık sistemi. paypal'ın türkiye'deki operasyonlarının durması durumundan çok muzdaribim. yurt dışında yaşıyorum, türkiye'den online alışveriş yaparken paypal seçeneğinin olmaması kötü bir durum benim açımdan. bazı sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum. umarım en kısa zamanda paypal türkiye'ye geri döner.
Paypal ve kripto ile ödeme alma legal olarak sıkıntılı anlamıyorum bir devlet neden böyle bir şey yapıp internet girişimcisinin önünü kapar.

Bizim mahalledeki vatan haini ve şerefsiz abi artık çok olmaya başladı.
hala 5 yıldır kapalı. yurtdışına yapılan satışa duvar ördüler. Girişimcilerin hayallerini çöpe attılar. Çoğu küçük firmanın yurtdışına göçmesine sebep oldular. Çoğu Freelancer iş modelleri iptal oldu.

twitterda #paypalgerigelsin hashtag ini yayın sesimizi duyuralım gençler. Sayımız az herkesin sesini çıkarması gerek.
Akepe döneminde kapatılmıştır.
aq 90 yaşındaki siyasetçilere paypal mantığını anlatmak gençler için zulüm.
Yurtdışında yasayan ev sahibimin kullanmakta ısrar ettiği bir nakit transfer yöntemi. Bunun bir alternatifi olarak transferwise'i kullanıyoruz şimdilik. Su ana kadar hızlı ve düşük ücretleriyle benim için baya iyi bir çözüm oldu.
bir de referans koduyla üye olduğunuzda belli bir limite kadar ilk transferinizi ücretsiz yapabiliyorsunuz. isteyenlere davetiye gönderebilirim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.