bugün

adamın kalp krizinden gitme ihtimalinin bulunduğu olay. ayrıca adam istemediği sürece paypal parayı geri alamaz.
çok şanslı adamdır. elaleme gelince şapur şupur bize gelince yarabbi şükür. bize kesik atmaya devam et paypal alacağın olsun.
hiç vakit kaybetmeden tamamı mümkün olmasada bir kısmının çekilmesi gereken paradır. adamın ruh halide pek bir comolokko olmuştur tahminimce.
taşaklı bir abimizdir.

(bkz: nerde bizde o şans)
paypal'ın kayserili bir abimize yollamadığı için şanslı olduğu durumdur.
- alo paypal'dan arıyorum.

+ pay pay şekerim .
Katrilyon.
Adama deseler bu para senin ama önce sayacaksın sonra alacaksın, saniyede 100 dolar saysa dakikada 6000 saatte 360 bin, bir günde 8,5 milyon, yılda 3,2 milyar, 100 yıl yaşasa 320 milyar dolar sayabilir. Burdan basit bir hesapla yaklaşık 255 bin yıl boyunca para sayması lazım.
adamın 7 değil 1077 sülalesine yetecek kadar para vardır.

milletin paypal hesabına 92 katrilyon yüklenir, benim paypal hesabında da 30 kuruş var. :(
Haftalarca devreden sayisal lotonun tutturulması ile hesapta gorunebilecek rakamdır.
Hesapta olmayan paradır. Bankadan alınıp gömülmesi gerekir.
hesapsızca harcanır.
akşam içkiyi fazla kaçırdığının göstergesidir.
paypal'ın banka hesaplarında baya para bulundurduğunu gösteren olay. ben olsam hemen bankayla görüşüp bir yanlışlık olacağını bildirip parayı gerçek sahiplerine iade edeceğim olay. belki 100 milyon falan sakal atarlar.
kıçın açıkta kalmasına delalettir. *
Akşam ki içilen içkinin etkilerinin hala devam ettiğini gösteren paradır. O kadar içersen 92 nin yanında bir kamyon sıfır görürsün. içme canım kardeşim.
bana gönderseydi Türkiye'yi kalkındırırdım,

800 milyar teleyi 4 trilyona çıkartır ve de abd'nin tüm parasının üçte biri oranına yükseltirdim.

ayrıca fakirlik biterdi, camiler 8-10 katlı her ilçeye stadyum, üniversite ve her aileye bisiklet verirdim.

ohh ohh ne güzel bir ülke olurdu.
vay lan şu moruktaki şansa bak.
kimliğinin açıklanması kötü olmuştur. yedirmezler *