bugün

"emeğine sağlık" dye devam etmesi kuvvetle muhtemel forum lakırtısı.
(bkz: emeğine sağlık dostum)
repleri unutmayalım diye de devam edicek olan forum lafları.
genelde paylaşım yapmayarak; sömüren, safro insanların sıklıkla kullandığı söz öbeği.
alternatif adult forumlarında bu cümlenin yanı sıra şu repriklerde görülebilir...

(bkz: Ooo baba süpersin!!!)
(bkz: Süpersin Kardeş)
(bkz: Taş Gibi Hatun Saolasın)
(bkz: Şu hatunu bir elime geçirsem bende ona bi güzellik yapıcam)
forum saçmalığı emeğine sağlık falan yazınca tatmin olan arkadaşların klasik sözü.
herhangi bir forumda sıklıkla görebileceğiniz cümle . biri bir şey eklemiştir albüme. bu da beleşten indirip sefasını sürer ve aklı sıra yazdığı bu mesajla ile gönlünü ferahlatır ve dost kazanır.

(bkz: rapleri unutmayalım)
vazgeçilmez forum mottosu.
aslında bilinen çirkin bir davranışın böyle gelmiş böyle gidiyor tarzı yine de tesekkür hali veya suçu bölüşme durumunda olundugundan* yazılıveren kelimeler.
(bkz: efendiler tamburlari görelim)
(bkz: emeğe saygı)
(bkz: dostum izmirli yazmışsın ama bu kız zenci)
forumlarda diyecek sözü olmadığında, görüşe sahip olmayan, kendilerini göstermek isteyen kişilerin yazdığı tebrik.
-ellerine sağlık, çok güzel konu.
+afiyet olsun
gibisinden * dialoglar da çok sıklıkla görülür.
paylasımını yaptıgı seyın karsılıgında beklenen soz.
bir sitede; kımse burda tesekkur etmıyor bıdaha paylasırsam 2 olsun.
dıye gordugum mesajın altında yazan söz.
"ne kadar paylaşımcısın ve ne kadar da iyi birisin"in forumcası...
(bkz: +rep)
(bkz: limewire)
hayatta alınan her fayda da teşekkür edebilmenin bir başka güzel örneği.
(bkz: linkleri gorebilmek icin uye olmaniz gerekiyor)
forum sitelerinde sıkça rastlanan bir cümledir. söylecek başka sözü olmayan insanlar kullanır genellikle.
adını öğrendiğin bir insana tanıştığımıza memnun oldum demek kadar samimiyet gösterir.
bu yazıyı yazmaya zorunlu kıldırtan insanların yüzüne tükürülmelidir. arkada$ım te$ekkür edeceksem zaten ederim, sana ne? te$ekkür ettiğimi görüp illa tatmin olacaksın da, bak sanal alemde bana ihtiyaç var, beni seviyolar olm $eklinde triplere mi gireceksin? moderatör-admin olup da msn nicklerinde artistlik mi taslayacaksın nedir? ulan o kadar warez payla$ım yapçağına, otur iki ders çalı$ liseyi bile geçersin valla. iki rep için dü$tüğün hali skiyim.

(bkz: anlam verilemeyen internet gençliği)
(bkz: her türk gencinin site kurması sorunsalı)
(bkz: internetin bir çöplüğe dönü$mesi sorunsalı)
- Kanka, bi' link buldum, yok böyle bi'şi...
+ Ooo, yollasana lan biz de faydalanalım.
- Al buyur.
*
- Eee, nasıl ama ?
+ ...
- Abi orda mısın ?
+ ...
- Lan ses versene.
+ Öööhm.. Paylaşım için teşekkürler.
konu ile ilgili hiç bir yorum yapılmayıp, sadece bu cümle yazılıyorsa mesaj sayısını arttırma amacı açık bir şekilde ortadadır..
çoğu zaman paylaşımı incelemeden yazılır.forumlarda paylaşım için teşekkürler yazısını kopyalayıp tüm konulara yapıştıran çok sayıda kişi vardır.dalgınlıkla sohbet bölümüne yapıştırılması olasıdır.