bugün

daha doğru düzgün bir başlık bulamamaktan dolayı verilecek olan eksi oyları şimdiden "taam lan taam eksile kötüydü başlık" diye kabullendiğim başlık. bende sorunsal lafını kullandım ya artık ölsem de gam yemem. hep siz mi kullanacaksınız lan ne bakıyosun tip tip? alla allaa..

bildiğiniz gibi artık herkes şarkıları internetten indiriyor. gönül isterdi ki her albümün gidip orjinalini alalım, her filmin gidip jilet gibi parıldayan * dvdsini alalım ama olmuyor. bilgisayarımıza indirmiş olduğumuz limewire, ares, bearshare (ayı gibi hayvani paylaşım) gibi nacizane programlar sayesinde aradığımız mp3lere ulaşmak artık hayal değil! (bu da reklam sloganı gibi oldu ya neyse..) ama bazen, bazı sorunlarla karşılaşmıyor değiliz. mesela bir ara limewire'da ne aratsam ilk başta " ... has orgasm on the webcam" veya "...'s shaking orgasm" diye sapkın videoların linkleri filan çıkıyordu. hatta hiç üşenmedim "uludağsözlük" yazdım ve "uludağsözlük has shaking orgasm on the webcam" gibi bir şeyler çıktı. oha dedim. indirmedim tabii. inanmıyorum zaten sözlüğün öyle bir terbiyesizlik, aşiftelik yapacağına açıkçası. ben onu hep temiz ve saf haliyle hatırlamak istiyorum. neyse bu konu hakkında daha fazla konuşmak da istemiyorum açıkçası.

peki, nas adlı rapperın şarkısını aratırken ortaya çıkan duruma ne demeli? yani nas haricince aradığım her halt çıktı kardeşim nedir bu?

-emel sayın - nasıl geçti habersiz. (sanki emel abla nas'la düet yapmış!)
-özcan deniz - nasip değilmiş (ya yuh ama yaa..)
-kayahan - nasıl ayrılacağız biriciğim (bu ne lan? nas duysa dötüyle gülerdi heralde)

siz siz olun bu programlara %100 güvenmeyin. durduk yere abuk sabuk şeyler çıkartıyorlar. terbiyesiz herifler. işinizi adam gibi yapın lan. adam olun adam..