1. 1.
    Bazı aşırı tipsiz bayanların ve çükübik sırtlanların bildiği halde safa yatıp kabullenmek istemediği gerçek. Anime karakteri gibi maşallah. Bu vesile ile Kendisine yazım hayatında başarılar diler, saygılar sunarım.
    1 -16 ... bir istanbul beyefendisi
  2. 2.
    Hayır, "sözlüğün kalemi en kuvvetli yazarı olması" diyeceksiniz. Terminolojiyi ne de çabuk unuttunuz...
    7 ... lird mircis imirilist pirimsis
  3. 3.
    1. benim için hanım sıfatını taşımıyor ama neyse... düşüncene saygı duyuyorum.
    2. güzellikte göreceli. yine düşüncene saygı duyuyorum.
    3. fake olduğunu düşünüyorum. eğer insanları bu kadar inandırmak istiyorsa bu kadar fotoğraf atmasına gerek yok. koluna pattieboyd falan yazsın, yeterli bence... hayır, gerçekten onun suratını görmek sıktı artık. bu benim düşüncem, saygı bekliyorum.
    4. yazım hayatında değil, fotoğraf atma hayatında başarılar diyecektin galiba canım. bu da benden sana bir düzeltme.
    9 -1 ... bilgisiz zeki
  4. 4.
    istanbul gayefendisi'nin fake'i veya içindeki duyguların dışavurumu bir karakter herhalde. Durup dururken her gün niye yalaklanır ki bi insan?
    4 -1 ... asuregibisurat
  5. 5.
    pek kız görmemiş yazar beyanı. sadece o başlıktaki resimlere bakarak bu sonuca vardın elbette yanılıyorsun.
    2 ... kagit helva
  6. 6.
    Daha doğrusu en seksi bayanı olmasi.
    -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Bu mükemmel seksi vücudunu plates hocası olmasina borçluymuş. Kendisinden özel plates dersi almak isterim.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    En teşhirci olabilir ama daha güzeli var.
    ... blindur mergen