1. 1.
    Üniversiteyi bitirdikten 4 ay sonra yaptığım ilk icraat. Tıbbiyeyi değil. Hayatımın en güzel çağlarını salak saçma kitaplara vakfedecek kadar ezik olmadım.

iş hayatı çetindir. Özellikle istanbul'da ve yeni mezunsanız asgari ücretten hallice maaş alıp ismi büyük viZyonu "japon penisi" kadar küçük olan şirketlerde ayakçı olarak başlarsınız.tabii ki benim gibi 4 dil bilmiyor ve iyi bir üniversiteden mezun olmamışsanız. Bazıları hayata galip olarak başlar.

ilk başvurumda hemen "md. Yrd." Sıfatıyla işe aldılar. Patronum akıllı bir adamdı. ilk ay satışı 1.5 kat arttırmamla şirkette popülerliğim arttı. Kariyeri parlak 22 yaşında bir gencin "kari"si olabilmek için bütün bekar kızlar çevremde fink atmaya başlamıştı bile. Ama böyle kızlara yüz vermemek asaletimdendir, bana tehditler savurabilen kızları severim.cool tavırlarım herkesin dilindeydi. Aleyna tilki daha vitaminken beni parmakla göstermeye başlamışlardı bile.

Patronun hastaneden geldiğini duyduğumda şok olmuştum.odasına haşince daldım. "Marcus gel karımla tanış" dedi. O zaman öğrendim kendisi değil karısıyla gitmişler hastaneye. Bademcik iltihabı. Geçmis olsun dileklerimi söyledim asilce." Senden kocişim çok bahsetti." Diyince ne kadar ateşli olduğunu anladım. "Patronum müsaade ederse sizi ben de bir muayene etmek isterim zira tıbbiyeden 2. Sınıfta ayrıldım" dedim. Patron bir kahkaha attı " ilahi marcus 10 parmağında 10 marifet. Tamam sen muayene et ben işçileri biraz azarlayıp geliyorum" dedi ve çıktı. Zenginligin alameti genç karıları olmasıdır. Karıları paralarını yer ve karılarını ise benim gibi zeki çocuklar.

Cidden hali kötüydü. "Bademciklerinize baskı uygulamam lazım , böylelikle iltihab dağılır"dedim. "Neyle?" Dedi. Ve gözünü kapatmasını ve sesini kesmesini söyleyip erekte olmuş penisimi fermuardan çıkararak bademciklere dikey ve sert olarak vurmaya başladım. Gençlik işte 25 dk da boşalmışım. Spermlerim ameliyatı gerçekleştirirken ben ise sekretere çoktan çayları söylemiştim bile.

Daha ağır ameliyatlar da yaptım sonra..isteyen varsa özelde anlatırım.
    -6 ... marcus tullius
  2. 2.
    patronun karısına bademcik ameliyatı yapmak
    4 -1 ... oytunkaran
  3. 3.
    patron yakalarsa basur ameliyatı yapması muhtemel eylemdir. düşman g.tüne..
    11 -2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Anlat sen seversin yalanı. Adam patronun karısına ballı ıhlamur yapmış götürmüş burada ne diye anlatıyor.
    2 ... yaradana gurban
  5. 5.
    Bunun kesin yaşandığını belirtmemize gerek yok heralde.
    2 ... frekans
  6. 6.
    (bkz: at yalanı sikeyim inananı).
    1 ... sultan i yegah