1. 1.
    Anlam veremediğim bir durum. Bir tane iyi patronum olmadı. Hepsi birbirinden cins, gözlerinin içine hadi bir hata yapta işten atalım seni diye bakıyorlar adeta. işe gitmek benim için bir işkence adeta.
    2 ... meryyvee
  2. 2.
    Bir patron atasözü der ki: "işçi yarrak gibidir, okşarsın kalkar. Bir daha indiremezsin.".
    -1 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    sadece para ve daha fazla kar odaklı oldukları için insani bir yaklaşım görmek pek mümkün değil. etinden sütünden ne kadar yararlanırlarsa fayda gözüyle bakıyorlar. sistem; çürümüş, kokuşmuş ve aşağılık.. sonucu da, mutsuz insanlar ve harcanan değerler ve kirlenmiş çevre oluyor tabi.

(bkz: vahşi kapitalizm)
    2 ... flatliner
  4. 4.
    bugün gelmiş hem kendi işimi yapacağımı, hem gelmeyen bir elemanın işini de benim yapacağımı, hem çıkan bütün olumsuzluklara benim çözüm bulmamı isterken aynı zamanda da diğer bütün elemanların işini takip etmemi istedi benden.

dedim lan sikerler öyle ayağın ayakkabısını. 4 kişinin işini yalnız başıma yapmam ben hacı, ayrıca hiçkimse yapmaz dedim.

dedi "öyle mi diyorsun?" dedim lan aynen öyle diyorum.

kendisi akşama kadar sağda solda gezerken ben onun için her türlü zorlu görevleri yalnız başıma göğüs geriyorum, bu yavşak yok mu daha diyor.

yalnız bizim patronda biraz salaklık var. iyi çalışan elemanı hiç sevmezken, işten kaytarıp sağda solda gezen elemanlarına aslanım, kaplanım gibi canı gönülden davranıyor.

yarından itibaren ben de işten kaytarmaya başlayayım bakalım, ne diyecek.eved.
    ... vasat 1 troll
  5. 5.
    cunku zenginler ve her istedikleri var ha bide zengınler.
    ... potansiyel astronot