1. 1.
  Terbiyesizliktir. Yapmayınız. Tazminatsız sikerler.
  2 ... abbas dikbasar
 2. 2.
  istifa etmeden önce denebilir.
  1 ... napacuhh
 3. 3.
  Adınız halilse patrona Halil isyanı başlatmış olursunuz.
  2 ... thanatos gorse kiskanir
 4. 4.
  Son dakika iş çıkartıp bunu da size yıkıyorsa mantıklı olandır.
  Siz yine de iç sesinizle seslendirin isyan ve sövgü resitallerinizi.
  2 ... lxiit
 5. 5.
  geçen hafta tekil olarak değilde "yapacağınız" şeklinde çoğul olarak söylenmiş olandır. hala pişmanlık var tabi. kovarmış tazminatı vermezmiş bunlar umurumda değildi zatende babam yaşında adama tartışmanın şiddeti ile söyleyip sonra sakinleşince pişman olduk tabi..

  bir işletmenin ki bu özel olsun kamu olsun fark etmez mutlaka kurumsal olması gerekiyor. tamamen kurumsal olamasa bile herkesin ne iş yaptığının belli olması lazım, bir düzenin olması lazım. a kişisine b kişisinin b kişisine c kişisinin c kişisine de d kişisinin işini yaptırmaya çalışırsan üstüne maddi olarak elemanları zora sokup "ben patronum emuğa goyum sıçar sıvarım sonra istediğime çemkiririm" kafasına girersen birisi illa ki kalkıp "yaptığınız işi s..eyim" der bir yerde. he ondan sonra elemanın vasfına göre kovabilirse kovar orası ayrı ama lafı işitir bir yerden sonra. kimse kimseye maaş veriyor diye ruhuna bedenine falan sahip olmuyor. ne şahıslar ne kurumlar vazgeçilmez değil. insanların damarına çok basılırsa bir yerde en sakin adamlar bile delirebiliyor.
  3 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  patronun üzerinizde bir iş yapmasıyla sonuçlanacaktır.
  ... masklavi
 7. 7.
  Yarraklara yan basmaktır kısaca.

  Bu hareket sizin sicilinize kalın puntolarla işlenecektir ve uzun soluklu işsizlik nöbetleri gark edecektir hayatınızda.
  ... rocko87