bugün

patronun bitirmesini emrettiği işi bitirmek yerine uludagsozlugun başına geçip kapıya çaycıyı nobetçi dikip entry girme eylemi.
(bkz: ben bunu bugun yaptim)
(bkz: pisman misin)
(bkz: pismanim hakim bey)
(bkz: bi daha olsa gene yaparim)
msnde hatunla cet yaparken odaya girmesi ile msnplus kullanan er uuserin hemencik ctrl+space tusuna basması (programın patrondan koruma yardımcısı herkese tavsiyeediyorum) ve arkada bulunan çalışma sayfasının açılması, msn simgesinin ağ bağlantı simgesine dönüşerek patronu çalıştığına inandırma eylemi.

(bkz: nasil da yutturdum ama)
kovulma ile neticelenebilir...
halı saha maçında adıyla hitabetmek.
patron "durum nasıl" diye sorduğunda daima "iyi" diye cevap verilmelidir. tersi bir cevap verilmesi daima sonu gelmez sorulara neden olur. bu nedenle fabrika yansa bile "durum iyi" denmelidir. *
durmadan zam istemek.
kovulduktan sonra azimle çalışıp voliyi vurduktan sonra eski patrona gidip "bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı hatırladınmı" tribine girmek...
msn de chat yapmak.Ayrıca yakalanmak...kem küm
sirket sirlarini rakip sirkete satmak, karisina-kizina * sarkmak, isine son verildikten sonra evine molotof kokteyli atmak, isyerinin camlarini kirmak, arabasinin lastiklerini sislemek, yolda gorunce 'naber lan dallama' demek...
(bkz: kendi kendinin patronu olmak)
herhangi bir konuda patronun yanlışını düzeltmek.
sırf sürekli tip tip baktığı için yan gözle kesip çayı götürürken geri geri çarpıp yakmaktır. ve akabinde kovulmaktır.
halı saha maçında pas vermemek. sanki verseydim golü atacaktın amk ayısı...
sevgiliye gönderilen mesajı yanlışlıkla patrona göndermektir.

(bkz: dağlara taşlara)
(bkz: parmak atmak)sakın denemeyin, on kusurlu hareketten birisidir.
doğumgünü için kendisine özel bir organizasyon yapmamak yanlışmış, biraz önce anladım...