bugün

aşıksan hiçbir kusurunu görmezsin, aşık değilsen gözünün üstündeki kaşınin yeri bile sana yanlış gelir. Takılma bu işlere.
ben evlenirim. Bir şey değişmiyor. Zarı diktirip kakalayan çok hatun var sonuçta.
Delik aynı delik. Kocası tarafından Patlatıldıktan sonra tüm mahallenin/köyün üstünden geçtiği kadının yanında daha çok saygı hak eder.
ona bile razıyım ama o da yok amk.
"PATLATILMIŞ"

kim kimi koparıyo, kadınının amuğagoyim.
Yobaz yobaz konusmayin tecavuzcu haysiyetsizler.

Normal evlilik.
öyle bir aşık olursun ki patlamış demez etrafında dört dönersin evlenmek için. hayat senin fikirlerini de duygularını da ters düz eder. bunu daha anlayamadınız mı.
"patlatmak" çok yanlış bir tabir benim düşüncem 30 yaşına kadar hiçbir şey yapmadıysa elin kadın eline deymediyse "patlatılmamış" bir hatunu isteyebilirsin.
Yine iğrenç bir başlık dedirten eril bağnaz yobaz ve erkek müsveddelerinin ortaçağ ürünü yakıştırmasıdır.
Sevişme konusunda tecrubeli kadın iyidir. Sevişmekten keyif alır, yatakta ufacık seyleri bahane edip can sıkmaz. Seks konusunda Yeni ve farkli deneyimlere açık olur. Bu da evliliği diri tutar.
patlatılmış diyerek, amına koyulmuş mu denmek istenmiştir acaba?
o zaman cevap veriyorum.
pekala olur, hatta tecrübe sahibi olduğu için iyi de olur.
Ağzından sıçanların zihin dünyası adlı çalışmamdan bir anekdot.
8-10 yaşında bir çocuğun youtube'den izlediği videolarda öğrendiği kelimeleri başlık açıp sözlüğe taşımasını ciddiye almayın, basın donuzu geçin.

Edit; çocuk demişim pardon, piçin.
Buram buram ahlaksızlık koktu.
Cinsellik tabu olmaktan cikmali artık, Seks su içmek, Yemek Yemek gibi doğal bir ihtiyaçtir. Ve bunu her iki tarafta evlenmeden giderebilir.
patlatılmamış bir erkekle evlenerek sorunu çözmesini temenni ettiğim yazar hezeyanı.
Bu espri icin kac senedir uzerinde çalışıyorsun?*
olm kadına lastik muamelesi yapan adam, gitsin rot balansçı ile evlensin.
C4 nu döşemişler, terörist win. Cs go ahahaha
blastaar'dan beklenir.
mısırla mı evleniyorsun?
nekrofili olduğunuz anlamina gelir. aman.
karınızın zamanında naneler yediği anlamına gelir. Tabii bu durumda yediği tek şey naneler değildir *