bugün

%99.9 olmayan durumdur, erkek kızı patlattıktan** sonra büyük bir yük olarak görür ve kızın onu bırakması için elinden geleni yapar, kız bu duruma daha fazla dayanamayıp ayrılır ve kendi hayatına bakar annesine babasına da söyleyemez bu durumu ve patlamış kukusu ile mutlu mesut yaşar, eğer ilerde kendisine beyni bacak arasında olmayan birisini bulur, ona bedeni için değil ruhu için seven birini bulduğu vakit evlenir.

edit: başlık başa kalmış.
(bkz: şişme bebekle evlenmek)

- abi bu da patladı ya...
madem bi bok yedik cezasınıda çekeriz düşüncesindeki erkek kişidir..
(bkz: pörtlettiği erkekle evlenen kız)
eğer birlikte olduğu kıza 'patlatmak' gibi bir yakıştırmada bulunuyorsa zaten evlenmesin. balon mu şişiriyoruz aq bu da nesi?

(bkz: patlatmak ne lan)
- geçen hatunu arabaya attım yiyişiyoruz.
+ ee abi?
- bir ses!
+ hadi? ne sesi?
- gümmm! patladııı!
+ lastik mi patladı abi?
- yok olum hatun patladı.
+ vayy canınaa!
- böyle yok oldu birden, parçalara ayrılıp dağıldı anında!
+ obaa!
bu cümleden türk erkeğinin "kız patlatmanın" peşinde koştuğunu, ama kızı patlattığı anda onu küçümsemeye başladığını ve onunla evlenmenin "kötü birşey" olduğunu düşündüğünü öğreniyoruz.

demek ki burada türk kızına düşen görev, ne olursa olsun "kendisini patlatmamak", erkeği kendinden uzak tutmak, ve ona "evlenmeden olmaz" demektir. varsın türk erkekleri yana yakıla "türk kızları vermiyo" türküsü söylesinler. bu, onlara müstahaktır. çünkü "veren kız"ı aynı zaman da "patlak kız" olarak damgalıyor !! e bu durumda en akıllıcası, türk erkeğine vermemek (!!) olur.
bir seksistin kabusu.
(bkz: kız patlatmaca)
(bkz: elleme patlar)
(bkz: patlayan tekerlekle evlenen kamyoncu)
-Necati geçen kantinde konuştuğum kız varya* artık sevgili gibi bişeyiz lan *
+ooo Çavuş hayırlı olsun **
-- * *

-Vaayyy Mesut napıon? Nası gidio? Olm çok değişmişin lan görmeyeli..Bla bla bla...
Lan evlendin mi sen?!!^!'%(&+

+Vay kardeşim. Vallaha öyle oldu necati hayat koşturmacası.Askerlik iş güç bir de evlilik derken unuttuk sağı solu..

-Kimle evlendin lan ??!!

+Olm Nefise vardı ya, onla evlendim. Aslında sadece patlatacaktım evlilik yoktu hesapta, sanırım biraz derine saplamışım bıçağı.
1.5 yaşında bi oğlumuz var.
Düğünde de bisiklet yaması taktı gelinin babası para yerine. Lazım olur dedi pek anlamadım ama..
nedense bu tarz gerzekçe istekler muhafazakarlardan gelir.eğer patlatmaktan kasıt cinsel ilişkiye girmekse baban da anneni patlatmış gibi bir cümle kursan silah bulup seni öldürmeye kalkar.sonra da tutar maneviyattan ruh güzelliğinden kişilikten filan dem vurur.nerden baksan tutarsızlık,nerden baksan ahmakça işte...
kıza plastik top muamelesi yapmasa baridir... *
(bkz: elinde patlamak)
(bkz: çatlak patlak yusyuvarlak)
Erkek için asıl meselenin başladığı andır. (bkz: Erkeğin götünde patlamak)
kadınları kullanılıp atılacak mal gibi görme zihniyetinin her yanından iğrenç bir şekilde fışkırdığı son derece müstehcen bir ifade.
(bkz: top mu lan bu patlasın)
+ aç aç aç aç geliyorum
- hadi artık ver onu içime
+ vuaaa aaahaa!
(poaaat!)
+ ne oldu!
- zar arkasında gaz sıkışmasından dolayı patlama oldu
+ ha?
- Sıcaklık ve molekül sayısı sabit ise, vajinamın yani gazın hacmi ile ters orantılıdır. Hacim arttıkça basınç azalır, hacim azaldıkça basınç artar. zara zorlama sonucu hacim azaldı. artı...
- Hacim ve molekül sayısı sabit ise, gazın basıncı sıcaklıkla doğru orantılıdır. bende bir ateşlenme oldu gaz sıkıştı ve...
+ (yumruklar sıkılarak havaya kaldırılır) yıeaaa ben buyum! bişe oldu mu?
- şarapnel parçaları böğrüme saplandı.
+ ııaaaa!
muhtemel ki ossbir çekmekten rengi sararmış bir şakodur.

(bkz: sevişen kadına patlak diyen ana sıçmığı)*
kafanı soksan girecek erkektir.
pek bi geniştir mezhebi falan..
lafa baktım laf değil yazana baktım adam değildir.
patlatmak derken? (bkz: şişme bebekten başka kızla sevişmemiş erkek) ve (bkz: şişme bebeği sevgilisi sanan erkek).e böyle bi sonuç çıkınca zavallı kendini üstün görüp ömrüne acıyo.sonuna kadar haklıdır,acınasıdır.
- aga yine bi gün kızı üfledim üfledim şişti de şişti
+ eee
- en son bi toplu iğne buum patladı
+ oğlum evlenmelisin onunla ortada bırakma!
(bkz: jigsaw)
(bkz: kız patlatmak)
(bkz: şişme bebekle evlenen adam)
güncel Önemli Başlıklar