bugün

Amına kodumun ülkesinde biri türbanlı öldü diye sevinir, biri Türkler öldü diye sevinir, biri siz Kürt çocuklarının ölümüne sevindiniz şimdi sıra bizde der.

Zihniyetimizin amına koyayım kısaca..
haber niteliği taşıyan kısım; yorum un kendisi değil neden kontrol edilmeden yayınlandığıdır.

çünkü; kontrol edilmeden yayınlandığını bilen herkes girer oraya yazar sonrada ekran görüntüsünü alır haber yapar.

Ben Türkiye'de bu bakış açısına sahip insan yaşadığına olanak vermek istemiyorum.
ülkede olaylara faşist yaklaşım tavan yapiyor maasallah! herkes bir digerinin ölümüne seviniyor.
Sözcünün hemen her haberi için okur yorumları zaten dine diyanete örtüye atıflıdır. Hakarettir, aynı bunun gibidir. Sözcü okurunu ciddiye almamamızın bir diğer nedeni de budur. Zihniyetleri iğrenç ötesidir.

Yalan diyenler bir göz atmalı. Daha beterleri hemen her gün zaten var.
insanlıktan nasibini almamış mahlukattır.
aynı gazete daha dün şu haberleri yapmıştı;
bombalı araç cumhuriyet gazetesinin otoparkından çıktı. (cumhuriyet gazetesinin otoparkı yok)
bombacı can dündar'ın muhabiriydi.
bombacı cumhuriyet gazetesinin serbest muhabiriydi. (cumhuriyet gazetesinin böyle bir muhabirlik şekli yok)
bombacının adını ilk sözcünün vermesi tesadüf mü??

yani diyeceğim o ki bu paçavranın yazdıklarına hemen inanmayın.
kutuplaşmanın sonucudur. malesef var böyle düşünenler.
ama asıl mesele bu değil. mesele halkı kutuplaşmaya kimin sevkettiği ve şimdiden sonra bunun Nasıl giderileceği. haber kaynağı olan gazetenin okuyucu kitlesi de farklı bok değil.
sözcü bir kesime göre neyse, yeni şafak, yeniakit, sabah da diğer kesime göre aynıdır. işte kutuplaşmanın yükselme noktaları. yani mevzu sadece sözcüye tu kaka demekle hallolmuyor.
(bkz: salt bir canlısın ama insan değil)
ankara barış mitinginde ölenlere sevinen canlılardan farklı olmayan canlıdır.

insana insan gözüyle bakmayı unuttuk.
bunu söyleyen terörist kanıbozuklardan değilse net orospu çocuğudur . ne başörtüsüymüş arkadaş maalesef laik denilen çevreye yakın yetişmiş biri olarak iğrendim çifte standardınızdan yeter . haberiniz yok içki kokan ağızlara pelesenk olan mahalle baskısını asıl dindarlar çekiyor. göğsümü gerip fikrimi söyleyemiyorum.en hoşgörülü geçineninizde bile namaz kıldığım zaman küçümser ifadeler var yalan mı ? faşist bakışlarınızdan fısırdaşmalarınızdan bıktım .rahat bırakın çocukları öğretmen olacak bir gencecik melek gibi fidan gitti fidan. bir de bu soysuzlukları görmeyelim .
Kafasının içinde beyin diye bok taşıyan mahlûkat.
kendileri ölen başörtülü genci paralel ilan etmiş de gidip başkalarına kızıyor yavşaklar!

http://www.cumhuriyet.com.../Zihniyetiniz_batsin.html
Başörtülü öldü diye değil Türk öldü diye sevinmiştir onlarrr..
Tek hücreli canlı olması kuvvetle muhtemeldir.
HAberi yapan Kim? Yani şafak! o zaman Allah birdir derse dahi inanamayacaksın! Çünkü Allah diye sana kakaladığı şey senin dinindeki şeytanın ta kendisi!

Bu yorumu yapan Sözcü gazetesi mi? Hayır, Gazete'nin Facebook, vb. sosyal platformlarda patlama haberini yayınlaması üzerine haberin altına yapılan milyonlarca yorumdan bir tanesi!

Eğ, bu yorumu atan sözcü gazetesi çalışanı mı? Öyle bir delil yok!

Eğ Amına kodumun pezevegi, bu haberin altına her isteyen istediği gibi yorum atabiliyor mu? Abi kızma yav evet!

Eğ ağzını yüzünü siktimin yalaka vatan haini gavatı, o zaman bunu sanki GAZETE kendini böyle bir yorum yapmış gibi algı yaratmaya çalışmanın amacı ne? Abi ben bildiğin gavatın, orospu evladının önde gideni, Türk Devleti ve Milleti düşmanı yobaz, vatansız, bayraksız, milletiz bedevi hamam oğlanıyım, arada Arap'ın, ingiliz'in kucağına oturamamış olmak zoruma gidiyor, böyle götüm kaşınıyor!
.............................

işte durumun özeti tam budur....................
Edit; Sözcüye bu yorumu atanın bizzat AKPKK, AK iT, Yeni Şafak vb. bir kitleden olup bilinçli olarak sahte hesap ile girip bu yorumu attığına ve sonra da bunu haber yaptığına % 99.99999999 olasılık veriyorum. iP adresini çözüp hesabı illa ortaya çıkarmak kolaydır. Sonuçta bu yorum her kim için yapılırsa yapılsın suçtur. Maden bulunup tutuklansın!

Ateistim, Koyu Kemalistim, Türküm, Her gün düzenli Sözcü, Ulusal kanal, Aydınlık, Oda TV, ilk Kurşun, Yeni Çağ okurum. Bunu yazan Atatürkçü ise önce suratına ben tüküreceğim!

Ama yok eğer Yeni şafak, AT it ;AKP, Cemaatçi, Tarikatçı vb. yobaz kitlelerden biri çıkarsa bu haberi yapanlar, o yorumu yapan ve burada başlık açan benimle sözleşme imzalayacak, Bütün Türkiye'nin önünde götüne kabuklu 1 metrelik çam odunu sokacağım!

Türkiyede pkk'lılar dışında hiç kimse bu saldırıya sevinmez! PKK'lılar dışında başka kim olursa olsun ölen kim, ne olmuş ayırt etmeksizin hepsine aynı oranda üzülür.

Ama bu haber ve bu başlığı açanlar bizlere açıkça gösteriyor ki içlerindeki hainlik, yalancılık, sahtekarlık vs. şeytanın, iblisin dahi ulaşamayacağı düzeylerde!

Böyle acı bir olaydan dahi Cumhuriyete, Türk Cumhuriyeti Devletine, Atatürk'e vs. saldırmak için bir bahane yaratma peşindeler.

Lan bu millet 3000 yılı aşkındır sizler kadar büyük hain kitle görmedi AMK..............