bugün

10 ekim 2015 hdp ankara mitinginde meydana gelen patlama da anneniz ölseydi şimdi söyleyeceğiniz tek şey.

elinizi vicdanınıza koyup söyleyin!

iyi düşünün!

gözünüzü kapatın!

bazı orospu çocukları bu ölüme ve ölenlerin ırkına bakıyor ve ona göre üzülüyor yada üzülmüyor.

Ben türküm ama ingiltere de yada afrika da veya avusturalya da bir bomba patlasa ve insanlar ölse üzlüyorum. ne insan ı lan hayvan ölse üzülüyor insan. sizin gözünün önünde hiç araba çarpması sonucu kedi öldü mü? ben izleyemedim!

üzülmesin ama dalga da geçmesin bari.

ama bizim ergen gençliğimiz yakaladığı her şeyle daşak geçmeye, geyik yapmaya öy kanalize olmuş ki, adamdan geyik yapma lüksünü alsan ağzını açamayacak, yok olup gidecek.

neden biraz kitap okumuyorsunuz?

sizde ki beyni kuşa taksak kuş ters uçar, uzay gidip kayıp olur amk!

ilk 6 ay anne sütü yerine koyun süt içip, menenjit ve havale geçirmiş insan ve bu sırada beşikten kafa üstü 3 metreden düşmüş insanlar görüyorum karşımda.

tamam lan, tamam amk, geyik yapın, gülüp taşak geçin, eğlenin ama ölümler üzerimden geyik yapmayın.

siktirin gidin az öte de oynayın amk.

edit:
--önemli--
bu mitingi hala hdp mitingi sananlar (sizi sayın amına koyduklarım iyi okuyun) için açıklama gereği; Hazırlıkları eylül ayı sonunda başlanan barış mitinginin düzenleyicileri arasında DiSK (Devrimci işçi Sendikaları Konfederasyonu), KESK (Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu), Türk Tabipleri Birliği, TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) gibi sendika ve meslek örgütleri yer alıyordu. Ayrıca mitinge HDP ile çok sayıda STK’nın katılması bekleniyordu.
--önemli--
insan öldü dedikte bide laf attınız.
Annemizin ne işi var mitingde? saçma sapan kurgularla duyar kasmayın rica ediciğiim.
amk birde hdpnin yola döşediği mayında annenizin öldüğünü düşünün bakalım.
bak guzel kardesim, burada humanistcilik oynamaya hic gerek yok.

baris ve kardeslik mitingi diyorsunuz ama nedense halay cekerken hep bir sol orgut propagandasi, hep bir goygoy pesindesiniz. madem ki baris ve kardeslik mitingi duzenliyorsun; diyeceksin ki, turk bayragi disinda hicbir bayrak ve parti flamasi kabul edilmeyecektir. hicbir sekilde siyasi slogan atilmayacaktir. ondan sonra oturup kardeslikten ve baristan hep beraber bahsederiz.

samimi degilsiniz, o yuzden annem dahi bu sekilde samimiyetsizlik gosterse, uzulmem.

ben bu ulkenin evladiyim, bu ulkenin evlatlarina uzulurum. ideolojini siktirme, baris ve kardeslik diyerek agzinda "bu meydan kanli meydan" nidalariyla havlayacaksin, sonra da magduru oynayacaksin.

siktir git yani.
pkk'nın bombalı saldırısında abin, kardeşin veya baban ölse ne derdin kardeş. imc tv nin okuyucu yorumlarını okusaydın sende de ne vicdan nede merhamet kalırdı. niye daha çok öldürmediniz diyenlere ne yapardın kardeş? kamyon kamyon asker cesedi doldurucaz diyenlere ne yapardın? soruyorum ya niye bu terör size vurunca hümanist kesiliyorsunuz. senin terörün benim terörüm diye bir şey yok. terör tekdir. ırkı milleti dini olmaz ve lanetlenmelidir. oradakiler kaçı pkkyı lanetledi. pkk'nın elini güçlendirmek için oraya gösteri yapmaya gidiyorlardı. başka bir terör örgütü tarafından öldürüldüler. nokta.