1. 1.
  1- (bkz: emre mor): sanırım beklenen patlamayı yapamayan sönük yıldızların başında emre mor geliyor.. şu an yaşı 22'ye dayanmış, 18'inde ne çalımlar atıyordu be!! 23-24 yaşında dünya yıldızı olacak deniliyordu, oysa ki şu an celta vigo elinden çıkarmak için fiyatını 2 milyon euro'ya kadar indirmiş.. yok oldu gitti bu adam.. https://www.transfermarkt...mor/profil/spieler/283223

  2- (bkz: recep niyaz): 5-6 sene önce fb'li alex'e göre geleceğin en iyi futbolcusu olacaktı, ama olmadı şu an 2. lig'de oynuyor.. yaşı ilerledi bir daha da toparlanmaz..
  http://spor.internethaber...nin-veliahti-1337764h.htm

  3- (bkz: batuhan karadeniz): hala patlayacak diye bekleyenler var ama hatırlatırım yaşı 27. kadın peşinde olan hangi sektör olursa olsun kaybeder bu futbolcu da bunun en büyük örneğidir..!

  4- (bkz: muhammed demirci): daha 15 yaşındayken fc barcelona'nın istediği söyleniyordu ama ailesinin yurtdışında yaşamasına gönlü razı olmadı, şu an süper lig'de değil ne yaptığı nerede oynadığı belli değil!

  5- (bkz: sercan yıldırım): karı kızın ömrünü yediği diğer numunelerden biri de bu..parladı çıkışa geçti biraz para gördü diye geceden geceye akan ömrünü manken kızlarla heba eden sercan yıldırımın yaşı 28 bir daha parlaması zor

  6- (bkz: salih uçan): as roma'dan döndün geldin burada da iş yapamadın ne kız ayağın vardı ne de alkol kumaşın kaliteli değilmiş demekki yiğidim!!

  7- (bkz: sercan sararer): milli takımda oynarken herkes bunu geleceğin arda'sı olarak gördü ama herkesi yanıltı şu an almanya 2. lig'inde oynamaktadır.
  2 ... ritmo
 2. 2.
  fenerbahçeli ömer faruk'un içinde yer almayacağı liste.
  ... constan7ine
 3. 3.
  en kötüsünü en çok beklenen emre mor yapmıştır. burdan türk medyasının gazlamalarını hatırlatır beyinlerini silkeleriz.
  1 ... lan senin de nickinin de amk