bugün

Sabahın körün de bir telefon çalar. Telefondaki ses "Sayın bakanım kayseride patlama olmuş, cumhurbaşkanımız sizin açıklama yapmanızı talep etti" der. Bakan küfrederek kapatır telefonu ve gerinerek kalkar yatağından. kahvaltıdan birkaç parça atıştırır ama tam doymaz, koca kabinede bir o vardır sanki.. sinirli bir tavırla hizmetcisine "kızım her patlamada giydiğim kıyafeti getir" der.. Basın açıklaması için, birkaç emniyet müdürünü ve il valisini arayıp bilgi alır. Hazırlanıp çıkarken üzgün bir surat takınır yüzüne. Şoförü business uçuş biletini kalemine verir. Olay yerine varıldığında birkaç inceleme sonrası basının karşısına geçer ve..
Hepimizin duymaktan nefret ettiği klasik içi boş konuşmasını yapar.

Neyse bugün de normal geçti çok şükür.
şiddetle kınar ve teröristler çok utanır.
utanın teröristler, bir daha yapmayın.
özür dileyin bakayım.
............................... tarihinde .....................................'de yaşanan terör saldırısını kınıyor; ...... şehidimize allah'tan rahmet, ...... yaralıya şifa, şehit ve yaralıların yakınlarına sabır diliyoruz.
haleptekı tahlıyelerde 30 bın ınsan tahlıye edılıyor. gerçegi bu.
yutkuna yutkuna yapacağı açıklamadır. ki şu anda bir kanalda duydum bir kısmını sanki acısı varmış gibi yutkunarak arada esler vererek açıklama yapıyordu bir tanesi. kim olduğuna bakmadım bile zira zerre skimde değil kim olduğu. en tepedekini ne kadar sevmiyorsam hiç birisini sevmiyorum aynı derecede.

he dayı he kınayarak o terörü bitireceksiniz. ölenler şehittir tamam kutlu bir olaya imza attılar. yılmayacaksınız onu da biliyoruz zaten söylemene gerek bile yok ki. ölenler kendi çocuklarınız değil nasıl olsa neden yılasınız ölecek milyonlarca gariban çocuğu daha var nasıl olsa..
biz bu işi beceremiyoruz.
ilk olarak % 10'luk seçim barajını kaldırdıktan sonra en kısa zamanda erken seçime giderek işi ehline bırakacağız.
Çok acayip bi şiddetle kınıyorum.
intikamımızın en kısa zamanda alınacağını söyleyip ülkede tek bir terörist dahi kalmayıncaya kadar savaşacağımızı söyleyip hiçbir şey yapmayacaklar.
Açılış
Yayın Yasağı
Terörü Kınıyoruz
inşallah sizler de şehit olursunuz
abd bizi çekemiyor
Eyy avrupa birliği
Şehit tabutu yanında poz
Cenaze namazı
Kapanış.
dinlemediğim açıklamalardır.
Yapılan alçakça saldırıyı en şiddetli şekilde kınıyorum.
Dağılabilirsiniz.
Haleple o kadar meşgul olacaklarına biraz kendi iç sorunlarıyla uğraşsalar keşke.