bugün

(bkz: sonra dedim ki adam haklı beyler adam haklı)
Evet.. şu an ulke gundemindeki en onemli konu bu. Patlama haberi vermek vatan hainligi midir degil midir..

Amını yurdunu siktimin yalama orospu cocuklari sizi!
Ters psikoloji adına birde 'kanka ne güzel patlattınız bombayı' diyeydik. Belki ' aa bu kamilleri sevindirmeyelim ' deyip vazgeçerlerdi moralleri biterdi. Haklı önermedir.
teröristle masaya oturmak, onlara devlet eliyle lojistik ve askeri mühimmat desteği sağlamak yüksek deha; o masaya oturdukların tarafından ve desteğini sağladığın mühimmatlarla halkının katledilmesine kayıtsız kalmamak, bunu insanlara duyurmaya çalışmak vatan hainliği he mi?

sen daha vatandaş olarak devlet kurumunun asli görevlerinden bile haberdar değilsin(halkın eğitim ve refah seviyesini yükseltmek, vatandaşın güvenliğini sağlamak), oy vermenin anlamını bilmiyorsun(en azından bu maddelerini yerine getirmek için idarecileri atamak, yerine getirmezse aynı erkle onları yerinden edip daha basiretli olanlarla değiştirmek).

ben mi düşünücem lan istihbarat zaafiyetini, ben mi yönetiyorum amk medyasını?

anan baban ölseydi de "araba çarptı" deseler sorgulamayıp "hadi ya, neyse ölenle ölünmüyor" mu deyip devam mı edecektin amk?

sikerim terörün motivasyonunu, idareciler gereğini yapsın, yapamıyorlarsa yapabilenlere devretsin artık.

daha ne kadar yanacak canlar?