bugün

tüketici hakları dahilinde 15 içinde yapılırsa para iade hakkı elde etmektir.
Yapanın deforme olmasıyla sonuçlanır.
birkaç ay öncesinde bir arkadaşımın arkadaşının başına gelen hadise. düğün gecesi kızı eve götürüp al kızını demiş adam. *
15 gün içerisinde fiş ibraz etmek kaydıyla gerçekleşebilir.
iade formu doldurularak, orijinal aksesuarları (düğün hediyeleri, takılar vb.) ve kutusuyla birlikte (gelinlik), 1 hafta içerisinde baba evine gönderilmelidir.
iade koşulları sağlanamaz ise kullanıcı hatası olacağından üzerinize kalabilir.
yürek isteyen durum.
bunu söyleyen arkadaş her önüne gelenle yatmıştır. ancak konu kadına gelince 'patlak, defolu' gibi deyimleri kullanarak namus bekçisi kesilir. madem namus ahlak diyorsun ahlaklı ve namuslu olan büyüklerinin bir kadın için bu lafları kullandığını duydun mu? ahlak sadece cinsellik değildir, kendinize gelin.
Kızın ölüm fermanını yazmaktır. Yada kız kendi ölüm fermanını kendi yazmıştır zaten.
amca az kullanılmışı varsa o da olur deyip seçenekler çoğaltılmalıdır.

ayrıca;
(bkz: amca amdan tatlıdır)
patlak beyinli malların yapacağı şeydir.

allah beyin dağıtırken siz Marmaray açıldı diye binmeye mi gittiniz.
Malesef firmamız iade kabul etmiyor.
(bkz: güldürdün piç)
malesef , garanti kapsamı dışındadır.
orospunun sıçtığı erkeklerin hareketi ya da hayalidir. Bana kimse küfretme demesin, kendi annesine saygısı olan kadınları yargılamaz. Yargılayan orospu çocuğudur bu küfürle yaşamayı öğrenin erkekler. Küfür sizin gibi sefillere çok az bir tepki. Yönetim elimde olsa inanılmaz ve dayanılmaz işkencelerle ölüm emrinizi veririm. Küfür size gerçekten çok az.
Evlenmeden bi bakarim patlakmi degilmi diye patlaksa evlenmem gondermeyle falan ugrasmam. Patlattirmasaymis oda suc bendemi ben kendimi koruyosam evlencegim kisiye saygimdan oda korusun yani.
Namus bekçileri yine iş başında.
Namus bekçileri yine iş başında.
Şimdiye kadar iadesi görülmemiş bşr durumdur. Zaten bu kadar hengamede ye nazaran artık patlak kız çıkmıyor. Tıp ilerlemiş, insan onurunu kurtarıyor! Şimdilerde erkeğin onurunu kurtarmaya çalışıyorlar. Godoşluğu benimsetmek için diziler, programlar düzenleniyor bu konuda.
Her erkeğin değil. Bakir erkeğin yapması gerekendir. Amına kodumunun başlıkları bunalttı beni resmen ya.
yerine yenisini iste bari.
ilk 30 gün içerisinde yapılabilecek eylemdir.
fişini yanınızda götürmeyi unutmayın. bozuk mal iade ediyor sanki götveren ahahahahahaha.
meşakkatli iştir. kullanıcı hatasından kaynaklı diye rapor verilirse garanti kapsamı dışında sayılır ve iade hakkınız olmaz. hakkınızı sonuna kadar arayın.
bak iste onu yapamazsin, yaparsan adam degilsindir. adam gibi sevememissindir.
Lütfen troll başlık olsun, lütfen.
güncel Önemli Başlıklar