1. 1.
  sen önüne gelenle yat. kıza gelince patlak de.

  iyi yüzlülük, yavşaklık.

  böyleleri erkeğin orospusu.

  gelelim işin diğer tarafına, ben daha önce biri ile birlikte olmadım mesela. benim en doğal hakkım karşımdan da bunu beklemek.

  bekaretin içi boş bir kalıp olmasını vurgulamıyorum. sadece namus varsa şayet, 2 yönlü bunu söylemeye çalışıyorum.

  bekaret denilen şey sadece kızlar için geçerli bir kavrammış gibi davranıyorlar.

  günahsa herkese günah, ayıpsa herkese ayıp.
  43 -10 ... modern zaman filozofu
 2. 2.
  Lastik mi bu ya? Gerçekten sizi ciddiye alamıyorum.
  20 -3 ... iremga
 3. 3.
  diktir öyle evlen. her lastik patladığında arabayı çöpe mi atıyorsun embesil evladım benim. aa.
  5 -8 ... ibni maymun
 4. 4.
  Dolaylı olarak kendi annesine de patlak diyen insan kafası...

  iğrençsiniz ibneler.
  11 -7 ... babayarrokki
 5. 5.
  Evlenilmez.
  Zamanında başkasının kucağında zıplayarak kahkaha atan birini sahiplenmek biraz yavşaklık gerektirdiği için kararım olumsuz.
  12 -23 ... evvoke
 6. 6.
  yıl 2017 efenim. bir kadının vajinasında zar olması onu kimse sikmediği anlamına değil kadını korumak amacıyla olan bir şeydir öğrenin artık.
  14 -8 ... parmakarasi
 7. 7.
  Arkadasim kusura bakmada biz sabredelim bize gelen teklifleri geri çevirelim dişimizi sıkalım ama elin kizi çatur çutur sikişsin sonra da hataydi kendimi tutamadim hadi ya ben peygamber miyim de sabrettim.
  7 -8 ... zorbegenen
 8. 8.
  Amma dert ettiniz he.zaten herkes hakettiğiyle evlenir evlenemessede boşanır. 1 değil 2 değil 20 başlık değil..
  5 -3 ... yorgun anilar
 9. 9.
  valla ona buna namus bekçiliği yapıp patlak gibi iğrenç bir itham kullanan beyinsizler evlenmesin zaten. yıl 2017 öyle işlemlerle diktirirler ki ruhun duymaz annem sonra çok ''namuslu'' sözde namuslu olarak gezersiniz birlikte o patlak dediğin kızların yaşamadığını yaşayan eşinle sokakta belki senden önceki ilişkisine selam verir de ruhun duymaz. önemli olan insanın beyninde olan namustur insanları yadırgamadan kullanılan namus. Tercih herkesin kendine kalmış birşey ama kınamayın kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz derler. öyle bişey olur ki köpek gibi aşık olursun o zaman''patlak'' gözüyle bakamazsın. diyelim ki diğer türlü oldu çok namuslu yine size göre çok namuslu biriyle evlendiniz ilerde çocuğunuz evladınız olucak başına ne geldiğini ne geleceğini nerden bileceksiniz. yadırgamadan ve başkalarının namusu ile ilgili bu kadar konuşmadan önce herkes bir yerini bilsin. kimsenin özeli kimseyi ilgilendirmediği gibi kimseye ''patlak'' vs tarzında konuşmakta yakışmaz. çok korkuların varsa illa imkansız diyosan expertiz raporu alırsın kardeşim eğer dediği dışında bişi çıkmazsa sen ödersin dediğinden farklı çıkarsa kız öder. garantiye almış olursun işini.
  Tanıdığım lisede bir arkadaş vardı senin tabirin ettiğin şekilde bir kızdı valla öyle bir dümen kurdu öyle bir ''namusluyu'' oynadı ki şimdi 2. çocuğuna hamile . dikkat et seni de yemesinler.
  8 -3 ... bal
 10. 10.
  Neden olmasın?

  sen bi kızla birlikte olmak isterken evleneceğin zaman mı bunu düşünüyorsun? birlikte olmadan önce de keşke bu kadar önem verseniz. ah siz erkekler çok bencilsiniz.
  12 -3 ... fahisenin fileli corabi