bugün

görsel
(bkz: gta da bütün görevleri tamamlamak)
Kabukları ile kızartan erkektir.
çıtayı bu kez çok düşüren erkektir.
Burger king ve mc donalds'ta patates kizartmaktan baskalasim yasamis arkadaslar icin de seksi ve becerikli oldugunu dusunuyorsaniz eger beni benden aldiniz.
Bu kadar basit bir seyi abartmasak kadinbudu kofte bile yaparken bu neki.
sıradandır. ne yani?
patatesi kızartmaktan öte ondan yardımcı malzemeler ile 6 çeşit yemek çıkarabilecek olan şahsım için devede kulaktır.
Pekte övüncek bir tarafı yok az kızartırsan lapa oluyor çok kızartırsan tahta gibi oluyor o ayarı yapabilmek önemlidir, patso niteliği taşımalıdır.
görsel

istediğinde şov yapan erkektir.
Patates olmamasını dilediğim erkektir.

Öyle demeyin Tehlikeli iş sonuçta, millet kıçı başı yakıyor. *
TeFal marka 1 kaşık yağ ile patates kızartma makinesi var. Patatesler de zaten dondurulmuş.
Bir kadının mangal yakmasına eşdeğerdir.
patates kızartma yeteneğine sahip, ama etraf yağ olmasın diye dışardan sipariş veren erkektir.
Patates kızartması yemek değil ki. Yağın içine patatesi atıyorsun tamamdır.
açacağın başlığı sikeyim
parmak parmak dilimlenen patatesleri ılık ve tuzlu suda 15 dakika bekletip iyice ısınmış yağda kızartın.
arkadaşlar ilk defa deneyecek olanlar aradaki farka inanamayacak.
tanım: benimdir, çok başarılıyımdır.
Patatesleri elma dilim kesip kızartmaya yeni Bi soluk getiren erkektir.
Master chef olmuş, belli.
Bence çita düşmekten ziyade göklerde, o yapınca yeriz daha ne?
Evde aniden gelen acıkmalarinda ablaya anneye muhtac olmadan gururla ögununu cikartan adamdir . Acil durumlarda cok is gorur pratik seyler . Tabi mutfaktan ciktiktan sonra temizle temizle cikmayacak yag lekeleri birakmadan cikiyorsa iste o zaman " milletce alkisliysoruz " .
görsel
An itibari ile ben.
patates kızartmak başlangıç seviyesidir.
öğrenciliğimin son zamanlarında biber dolması dolduruyordum. nirvanaya ulaşmak üzereydim.
Borek dahi yapabildigime gore, patatesi gres yaginda bile kizartabilirim.
patates kızartması mı?

patates ile sevişiyorum resmen. daha zor olanları ile gelin.
Her işi başarabilen bir erkek tipi. patates kızartması olsa da yesek.