bugün

bide bunlar bi ayrılıp bi barışarak adamı deli ederler. bir gün gelip 'ayrıldık artık onun yüzünü şeytan görsün, cehenneme kadar yolu var bıdı bıdı..' kafanızı yerler ertesi günse 'ben çok seviyorum sevgilimi' diye yine kafa s.kerler. bu türdeki insanlarla arkadaşlık yapılmaması ruh ve sinir sağlığınız açısından gereklidir.
zort diye barismakla halledilebilecek sorundur. *
pat diye ayrılmak, sonrasında pat diye ayrılan sevgiliyi kıskandırarak çat diye çatlatmak, sevgilinin size pırt diye geri dönmesi, sevgilinin arkadaş ortamında zartt diye osurmak, sevgilinin tekrardan pat diye ayrılması.
pat diye barışmak
incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenle başlayan tartışmadan sonra gerçekleşen eylem.
iki sevgili arasında; erkek ise daha güzelini, kız ise daha yakısıklısını bulup bu iş burda biter, sende kimsin ben kacar nidasında yol almak.
-raziyeeeee, canıııım.
-efendim behçetçiğim.
-paaaaattt!
-aaaaaayyyyy! allah, senin cezanı versin! hayvan oğlu hayvan! kaçıncı yapışın bunu. arama beni sakın! defol!
hiçbir zaman pat diye olmaz, mutlaka yüklü bir birikimin son demidir. yaşanmıştır, bitmiştir. belki de ilişki kendini ve kahramanlarını tüketmiştir.
menüdeki en acısız çeşidimiz, şefin tavsiyesi...
karşındaki kişiye haber vermeden onun facebook'una sadece bir msj yollamak. Ayrıca bu kişinin elektriksiz bir köyde öğretmenlik yaptığının da farkında olunan bir eylem. (soldierday'in yaptığı gibi)
Hahaha patladı gitti.
Ayrılık kararını veren kişinin kafasında günler önceden bitirdiği bir ilişkinin haberini zahmet edip karşı tarafa da vermesidir.
Yedekli çalışan so called insanların yaptığı... Yedek kulübesinde acil oyuncu değişikliği yapılmıştır.
kişiden kişiye değişecek olan zamansal süreçte yenisi ile hemen kamufle edilecektir.
Pat diye pişman olduğunda pat diye siktir edilmelidir.

Bu gibi durumlarda duygu sömürüsüne prim verilmemeli.
Başka birine gidiyordur. (kişi kendinden bilir işi)
Belki bir şeyler düzelmiyordur, konuşmak anlamsız gelmeye başlamıştır, başkası bulunmuştur belki de...Pat diye bırakılmak kötüdür ama çok kötüdür.
MUHTEMELEN YENi SEVGiLi BULAN KiŞi EYLEMiDiR.
yor mam aktivitesi.

(bkz: your mom pat pat)
genelde yedekte tutulanlardan birinin daha iyi olduğu fark edilince yapılır.
Yedekte olan biri vardır illaki. Hangisi iyise o tercih edilir.