bugün

(bkz: feto canını senin)
bildiğin harun abla, adının mustafa olduğunu söylüyor, sen gel onu benim külahıma anlat yazarıdır.
sözlüğün eski yazarlarındandır, yeni bir nick ile sözlüğe ayar vermek için hatta kendi tabiri ile muhtıra vermek amaçlı sözlükte bulunmuştur.
abdullah gül, taner yıldız, TUNCAY ÖZiLHAN, alparslan türkeş gibi hemşerileri gibi gayet kıvrak , tüccar karakterli kardeşimiz. entrilerinde kendini kız gibi göstermekle hem karmasını hemde nick altını şenlendirmiştir. bu topraklarda böyle insanlar bekliyoruz aferin kardeşim.
leyla ile mecnun başlığına girdiği entryye bakılırsa anlaşılır ki, manita arayan yazar.
(#14450227)
asi kıvamda bir liseli. ergenliğin tam ortasında olduğunu düşünüyorum.
atmosferi ile insanı savaş havasına sokan müthiş bir iron maiden parçasıdır. yorumuna kurban olduğum dickinson, döktürüyor yine.
bazı insanlar espri! benzeri bir şeyler yapmaya çalışır, komik olduğu ile ilgili inancı tamdır, zeki, farklı falan sanır kendini ancak siz durumun hiç de öyle olmadığını bilirsiniz ve o kişi adına utanırsınız ya, heh bu yazar da işte öyle bir şey.

insanlık namına ek: yazık çok üstüne gitmemek lazım zira çocukluk dönemindeki tavırlara verilen tepkilerin dozu önemlidir, bireyde travmatik etkilere sebep olabilir.
rifflerinin en sağlam metal riffleri olma olasılığı yüksek olan aşmış parça.
iron maiden'in , yanılmıyorsam birinci dünya savaşının paschendale cephesini anlattığı ''dance of death'' albumundeki şahane şarkısı...yani klibini izleyince bende böyle bir tanım oluştu...askerlerin kıyafetlerine bakarak bunun alman-ingiliz savaşı olduğunu kavramış durumdayım; durun birde google'a bakayım...
ingilizler için, türkiye'nin çanakkale şiiri gibi bir şey denilebilir.
kör oldum.
Konusu bile ayrı bir dokunaklı olan iron maiden șaheseri. Müziğin kendisine girmiyorum bile.

iște iron maiden böyle konulara değindiği için efsane.