1. 1.
  bjk taraftarının pascal nouma için söyledikleri sevgi gösterisi olan tezahürat. bir çok türevi çıkmıştır daha sonra.
  1 ... paradigma
 2. 2.
  salça en son bu tezahuratı yaparken nouma ona bakarak meşhur hareketini yapmıştır
  1 ... shennay
 3. 3.
  yaratıcı beşiktaş taraftarının pascal nouma'nın alemlere aktığını öğrenince, bir anda ortaya çıkarttığı slogandır.
  1 ... salca
 4. 4.
  yaratıcı beşiktaş taraftarının, futbolcunun takımına duyduğu sevgiyi samimi bulmayı öncelikli olarak görmesi, futbolcunun önce o formanın hakkını vermesi, o formayı sevmesi; akabinde "ne yaparsan yap arkandayız koçum" söyleminin yattığı pascal nouma için yaratılmış, sonrasında bir çok takımın taraftarı tarafından (Ç)alınmış bir tezahürattır. sıradan bir cümleymiş gibi görünen pascal bizi discoya götür cümlesi bile yaratıcı besiktas taraftarının dilinde bir efsane oluvermiştir.
  1 ... paleface
 5. 5.
  bu tezahurat erkekler tarafından yapıldığı için etkisi hiç görülmeyen bayanlar tarafından yapılsa idi beşiktaş fenerbahçe maçından sonra fener taraftarına dönerek elini şortunun içine sokma cesaretini gösterebilecek bir pascal tarafından anında olumlu tepki verilebilecek pascal beşiktaş aşkını anlatan marş.*
  ... kirmizi baslikli kiz
 6. 6.
  Bugün Pascal ülkemizin bir ferdi olduysa bunun nedeni onun bizi bizim de onu sevip benimsemiş olmamızdır. Bu tezahürat da bu durumun delilidir . Evet Beşiktaşlı olarak belki objektif değilim ama bu ifade anlamını aşmış sosyal bir fenomene dönüşmüştür desem abartmış olmam.
  1 ... sassanach