bugün

Milleti aptal yerine koymuyorlar bu millet aptal.
"gelirken pasaportla gelmemişlerdi, kapıları devirip sokakları istila etmişlerdi. kimliklerini siz vermediniz mi?" diyecek bir gerçek kişi yok ne yazık ki.
biz de deneyelim o zaman. mesela isviçre de bir deneyin bakalım işe yarıyor mu teknik.
yani sınırdan, bizim güneydoğu köylülerinden farksız bir biçimde giren (aşağılama falan değil, olayın özüne inecek olursak) tüm kadın, çoluk, çocuğun hepsinin pasaportu vardı; biz onları ülkeye turist alır gibi kabul ettik..

anladım...

pasaportlu olan bana göre zaten parasını, ailesini getiren, işini kuran tipler.. onlar niye yırtsın... adam hala suriye ile ticaret yapıyor, pasaport esas ona lazım.
bir nevi sığınmacılara yol gösteriyor. pasaportları yırtın sizi sınırdışı edemeyiz demek istiyor. iyi de iran sınırından giren paki ve afganlar pasaportla girmiyorlar ki.
vadedilmiş toprakları alabilmek için oynanan bir oyundu türk ü asimile projesi hız kesmeden devam ediyor. 50 sene sonra sivastan sonrası bizim değil.
isteyen gönderir. Bu dünyanın en komik bahanesi. Yalnız gerçekten gelecekte bu "dindaşlarımız" yüzünden bir kurtuluş savaşı daha vereceğiz gibi görünüyor mazallah. Uyanık olmak lazım. Boş olmayın millet.

Yalnız ben bambaşka bir şeyden bahsedeceğim. Suriyeliler, Afganlar, Pakistanlılar falan artık bizlerin gözünde böcekten farksız. istisnasız her siyasi görüşten Türk vatandaşları olarak bunlardan nefret ediyoruz. Bu haysiyet yoksunu sığıntılarda hiç utanma arlanma da yok ki nefret edildikleri yerde kalmak istiyorlar.

Ben bir Türk olarak istenmediğimi bildiğim ülkelere ayak basmam bile. Kendi ülkemde şerefimle ölürüm daha iyi. Bu sülük gibi yapışan sığıntılardan iğreniyorum resmen.
istesen çok güzel gönderirsin....

ergenekon/balyoz davalarında sahte belgelerden ve yalancı tanıklık yapan pkk'lı katillerden en ufak bir tereddüt göstermeden faydalanıp bütün türk ordusunu göçertmiş olan rizeli köylü kurnazları şimdi pakileri geri postalıyamıyorlarmış. neden? çünkü pakiler pasaportlarını yırtıyorlarmış... bak seennn...

türk vatandaşlarının malına mülküne fabrikasına çökerken aslandan daha saldırgan olan rizeliler pakilerin karşısında süt dökmüş kediye dönüşmüşler..
Diyelim ki bangladeş, pakistan, iran, ırak, suriye makamları kõtü niyetli ve bize yardımcı olmadılar, tamam babacım benden günah gitti dersin. Bu şahıslara bulgar yunan sınırını açarsın. Siktir git 2.kez yakalarsam seni kuzey suriyeye sürerim dersin. Diyelim bulgaristana yunanistana giremedi, 2. Kez yakaladın. Çok ağır bir para cezası kitlersin, suriyenin kuzeyinde kurduğun kamplara yollar, oradan çıkarmazsın. Istedikten sonra olur.
Sen şiisin, nusayrisin, ben sünniyim davasını Bırakıp bangladeş, pakistan, iran, ırak, suriye makamlarıyla iyi iletisìm kurmak lazım.
Pasaportunu yırtıp gelmiş Adamı
Göz iris, yüz biometrik ölçüleri, parmak izini kan grubunu kayıt altına alırsın. sorgularsın. Söylemedi mi, ağzını yüzünü kırıp köpek gibi yalvartırsın. Bu 5 ülke ile verileri paylaşır kimliğini tespit etmeye çalışırsın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.