bugün

Yazı yazmak,resim yapmak için özel olarak hazırlanan deri,tirşe.
üzerine yazı yazmak için ince bir şekilde işlenmiş deri. m.ö. 3. yy.'da helenistik çağ'da bergama'da bulunmuştur.
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(#2644272) ölümüne saçmalayan insan.

osmanlı zamanında doğuya kürdistan denirmişmiş. kafası güzel bence.
(bkz: 2776952) atatürkçülere beyinsiz demiş, eşsiz bir beyne sahip bünye.

böylelerinde beyin varsa ben hakikaten beyinsizim.
(bkz: sozlukteki kurt dusmanligi/#2644272) entrysi ne demek istedigini anlamadigim yazar kisisi.
aramıza bir polemikçi daha katılmasına neden olan yazar kişisi.

bütün başı açık kadınların çocuklarıyla birlikte olduğunu ve eşlerini aldattığını iddia eden şeydir. neden halâ sözlüktedir gariptir.
çocukken topu ülkü ocağı inşaatına kaçmış olabilir diye düşünmeye zorlayan sözlük kullanıcısı.

kendi değeri olan türbanı savunmak için başkalarının değerlerine bok atıp ve yine kendiyle çelişir nitelikte güya kadını aşağılayanlara savaş açmışken daha mide bulandırıcı versiyonunu geliştirmiş, tam da canım lahana turşusu çekmişti. iyi oldu valla..

nolu entrynin girildiği başlığa bakıldığında çok da yadırganmaması gereken yazar. o da anlamıştır, artık atatürkçülük diye bir şeyin kalmadığını, artık var olanın sadece yapılan her b.ku atatürkçülük kılıfına büründürmekle sınırlı kaldığını, atatürkçülüğün b.kunun çıkarıldığını...bunu anlayanlardan olduğu için bile takdir etmeyi bir borç bildiğim yazardır.
(bkz: kucukken insaata topu kacan sozluk yazarlari)*
ana bacı muhabbettlerine bu kadar kolay girebildiğine göre mukaddes değerlerine küfredildikçe zevke gelmesi muhtemel bünye. soyu sopu nedir, hangi milleti evladıdır bilmiyorum ama biz türkler böyle analara bacılara laf edenlere pek iyi gözle bakmayız.

edit: hakikaten de öyleymiş aldığı tepkilerden mest olmuş.
aynı zamanda abuk başlıklara sahip bir yazarmış. 6 okla, kemalistlikle dalga geçebilecek nitelikte..ayakta alkışlanası...
keşke insanlar biraz daha duyarlı olsalar...
katıldığı ilk zirvede kendisine altı adet yarr aman ok hediye edeceğim yazardır.
açtığı "alti okla masturbasyon yapan kemalist kadin" başlığını " #2790545 " numaralı entrysi ile savunmaya çalışan beyni fosil dolu olan yazardır.
birisi iğrençlik yapıyor ve sen ona aynı şekil iğrençlik ile cevap veriyorsan, önem verdiğin değerleri savunmuş değil sadece onun gibi sıradan bir "iğrenç" mahlukat olabilirsin. *
(#2790526)

hahahah çok komik yazar. ayrıca kendisine göndermek istediğim bir şiirde durum çok kolay açıklanmakta...;

ne ararsın tanrı ile aramda
sen kimsin ki orucumu sorarsın
hakikaten gözün yoksa haramda
başı açığa neden türban sorarsın
rakı şarap içiyorsam sana ne
yoksa sana bi zararı içerim
ikimiz de gelsek kıldan köprüye
ben dürüstsem sarhoşken de geçerim
esir iken mümkün müdür ibadet
yatıp kalkıp atatürke dua et
senin gibi dürzülerin yüzünden dininden de soğuyacak bu millet
işgaldeki hali unutma
atatürke dil uzatma sebepsiz
sen anandan yine çıkardın amma
baban kimdi bilmezdin şerefsiz !!

neyzen tevfik...
yakın zamanda kağıt gibi parçalanacak sözlük yazarı.**
ufaklık. laf vuruyor oraya buraya, kendinden 10'Larca yaş büyük adamları / hanımları laf dalaşına sokuyor.

akıllı şey.
amacına ulaşmış, herkes tarafından bilinen bir yazar haline gelmiştir. kendisini tebrik ediyor ve kendisi adına allahtan bir an önce akıl fikir diliyoruz.
hakkında 10 dakikada bu kadar hakaret içeren entry girildiği için kendisine cevap hakkı doğan yazar.
bazılarının ezberini bozduğu için günah keçisi ilan edilmeye çalışılandır.insanlar hataları yüzlerine vurulunca niye böyle kudururlar anlayamamışızdır.9 köyden kovulmuş artık 10. köyden seslenmektedir.
başlığına yazan yazarlarının gocuntusunu bir türlü anlamadığım insan, acaba doğru mu söylüyor düşüncesi hasıl oldu bende bilesiniz.
kendisi seviyesiz bir başlık açmış olabilir. ancak kendini seviyeli sanan pek çok bünyeyi kendi seviyesine gayet güzel çekmiştir. kendi açısından başarılı olmuştur.
tüm başı açık kadınlar için "çocukları ile ilişkiye giriyor" diyeceksin ve sözlükteki cezan çaylaklık olacak.. be mına godum yerinde bende teröristlere küfür ettim diye çaylak oldum..

ey moderasyon bu mu bu işin cezası? sadece çaylaklık mı? yoksa sizlerde mi başınızı örttünüz?
biraz dinlenmenin kendine iyi geleceğini düşünmesi gereken insan.

(bkz: moderasyon aşığım sana)
(bkz: benimle çıkar mısın)
güncel Önemli Başlıklar