bugün

16 senedir reyiz den başkasını tanımam diye gururla söylüyor

biri çıkıp

getir len şu bancarları dese

anında

reyiz oleeey oleeeyyyy

diyecek bir tip

meğerse gizli cehabeliymiş

ahah gülerken sandalyeden düştüm amk.
akpli değil chplidir. akpli rolu yapıyordur.
çıkarına dokunursan babasına da küfreder. ideolojisi çıkar üzerine çünkü.
https://scontent.fist2-1....bcb0f91bd&oe=5C7ABF81

al la pancarcı, ötelerin hikmeti, berilerin kerameti reyizi azam hazretlerin

şeker ithal ettirmiş. türgev e lavantayı kayan bir ak yanaşma şeker

piyasasını eline almıştır. nereden biliyoruz ? çünkü senelerden beri

hep böyleydi, kazık ne zaman senin götüne dayandı yaygarayı bastın.

al brezilya şekeri ye açar.

atatürkçülere darbe atmak için de bu seçimde reyize

% 90 oy çıkarın, maşallah.
Akapeye ve Tayyip'e yağmurlu havada su vermem ama neden isyan ettiğini bir türlü anlamadığım vatandaş.
Tamam şeker fabrikaları yandaşlara satıldı diyor, doğru diyor. Ama konu ne? Pancarını satamaması mı, konulan kota mı, düşük fiyat çekmeleri mi? Bundan bahsetmiyor. Kar yağıyor, karın altında ürün var. Kar yağıyor diye mi isyan ediyor tayyip'e? Fatih portakal bunun nesini yayınlayacak?

Muhtemelen şeker fabrikalarının yandaşlara peşkeş çekilmesinden, pancara düşük fiyat ve kota getirilmesinden isyan ediyor ama daha bu isyanını anlatamıyor lan bu adam. işte bunlar oy kullanıyor şu coğrafyada.

Ulan koca devleti soydular çıtınız çıkmadı, sikindirik pancarının fiyatı düştü diye götünüzü yırtıyorsunuz. Sizin gibi çomarlara devlet bile fazla, Kabile şeklinde yaşayın siz.
çomar momar.
destek olmamız gerekiyor. özelleştirilen fabrikalar üretime devam edecekleri vaadiyle satıldı. alanlar sözlerini tutmuyorlar.
bu satışlar iptal edilmeli.
ben pancar şekeri yemek istiyorum arkadaş.
(bkz: ağla)
Gebersin demek istediğim çomardır. Sen kim köpeksin hükümet partisine küfür edersin. Enayi misin sen git ihale kovala inşaat yap. Nankör olma şimdi git paşa paşa oyunu akp ye oy at ki kömür makarnanı hak et. Çokta konuşma.
lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince me, hayatimda 1 kez bile akpye oy atmadim bundan sonra her secimde akp ye atacam.
aglama comar kardes.
mutlucan denen yandas firmaya agir hakaret var.
keske hakaretten mahkemeye verselerde o traktorude kaptirsa.
(bkz: svihs).
Türk milletinin gerçekten aptal olduğunun kanıtı bir video.
s2m hıyar diyene, elinde tuzla koşanların sonu.
Kesin lan vatan hayinleri adamlar yol yaptı, köprü yaptı hala bağırıyonuz.. bundan sonra oyum inadına akp’ye. inletsinler milleti.
bir cargill magdurudur.
onca uyarilara ragmen destekli partinin pancar üreticisine attigi kazigi yeni farketmis kisidir.

ülkenin neredeyse bütün seker sektörü cargill´e peskes cekilmisti. sayfalar dolusu haberler, tartismalar yasanmisti.
hala sormayan ve sogulamayan bir toplumun "daha ne kadar cahil olabiliriz ki?" isyanidir.
Üzmüştür. Milletin haline ayrı, ülkenin haline ayrı üzülüyorum. Ne olacak bu gidişat.
bu gibi insanlar sadece kendi çıkarını düşünürler. o yüzden partiye tapsa bile onların yayınlamayacağını adları gibi bilirler. o yüzden yayınlayan tek kanala gönderirler bunu. ama şimdi bir bakan yada erdoğan çıkıp zararını karşılıyoruz derse bu şahıs hemen yalamaya devam eder ve fox tvye sallamaya devam eder. eleştiriyor sanmayın yani.

ülkede seçmen değil parti taraftarı fanatiği var dememin sebebi de bu. sizler de tuttuğunuz takıma gerektiğinde küfredersiniz her şeyi dersiniz ama takım değiştirmezsiniz. işte bunlar da böyledir. partiyi bir takım gibi tutarlar kufretseler bile oy vermeye devam ederler.
Siklemeyin gitsin kendini düsünmeyen insanlari siz hiç düsünmeyin.
(bkz: koydukmu)
bu akabe zihniyeti böyledir, kendi kuyruğuna bir basılagörsün 180 derece dönüş yapıp ciyaklamaya başlar.
o kadar milletvekili şehir şehir tarla fabrika dolaştı, bakın işiniz elinizden alınır demedi mi ?
dahası gerek senin gerek çoluk çocuğunun yapay gıdalarla beslenmekten genç yaşta diyabet ve kansere yakalanması söz konusu, davar.
Onca uyarıyı yapana seçim sonrası koyduk mu deyip

Seçimden sonra hakiki koyulan koyun

Yeni uyanan bebe gibi ağlıyor.

Biz neden karşı çıktık sanıyorsun çıkarcı seçmen? Ne olacak sanıyordun? Oy verdiğin için seni ihya edeceklerini mi?
Al sana ihya. Hepimiz aç kalacağız senin gibi açgözlüler yüzünden.
Sayın portakal daha ne yapsın? Sizin mehterci bunak yayınlamıyor mu?
danışıklı kavga.
yurdum kurnazı demiştim ( şimdi içini dolduralım)
bu herifin bir numunesi olduğu milyonlar var böyle.
fatih portakal demesi ? havuzcu medya reizi yalamakdan
başka bir iş yapmadığı için, en son çare olarak bilmiş,
yoksa günahı kadar da sevmezler o portakalı,
ne zaman g*tleri yansa akıllarına gelir.

ne yolsuzluklardan, ne vurgunlardan, ne bu heriflerin ekonomiyi
batıracak noktaya getirmesinden zerrenin, zerresinin de zerresi
kadar bir sıkıntısı yok, daha net tarifiyle umurunda bile değil
aslında en hasosundan da reizci.

sorsan bu ve türevlerinden daha haso miliyetçi de yoktur.
milliyetçilik dedinmiydiiiiiii ???????? mangalda kül bırakamayan cins.
ama bu heriflerin memleketi batırmasını da öküzün trene baktığı
gibi seyreder, zaten nasolsa kendisine dokunmuyordur.
ne zaman kazık g*tüne değince kıyameti koparır.

tek derdi ;

ben oyumu reişime veydim ama benin boklu pancayımı almıyoylaaayyyy

işte bunlara yurdum kurnazı diyoruz, milyonlarca var bunlardan
köşeden akapelinin teki çıksa, getir lan alıyom pancarını dese

başlar ;
ben o portakalın taaaa .......
en büyük reiz
reyişim gideyse namaz kılamayız falan
artık dili ne kadar dönerse.

kurnaz pancarcı canını sıkma, reiz gene kazanacak
hemde kanırta kanırta zira bu memlekette aynı senin
kafada milyonlar var, biriniz vermese öbürünüz verecek
gene kazanacak, gene kazanacak.

sonuç : (bkz: svihs)

sonradan gelen ; madem akape bunları bu kadar kudurtuyor
öyleyse bundan sonra benden daha akapeli yok.

en büyük akape.
Fatih portakal yayınlanmaz ise adam değil demiş bu insan olmayan yaratık.
Asıl Fatih portakal yayınlarsa adam değil.
Daha beter olsun bu çıkarı yüzünden her şeyini satan yaratık. Ucu kendine dokununca ağlıyor karektersiz.
Ulan sığır, ben şeker pancarından yapılan şeker kullanmıyorum, şeker kamışından yapılan esmer şeker kullanmıyorum ama ona rağmen şeker fabrikalarının satılması, pancar için uygulanan kota gibi politikaları eleştirdim.
Gördüm ki sizin gibi yaratıklara bu politika gayet gerekliymiş.
Burada akp nin uyguladığı bu politikayı eleştirdiğim için onlardan özür diliyorum.
Daha beter olun.
Asıl tehlike şeker hastalığı anne karnında ki bebeklere kadar düştü. Tamam, şeker pancarı o kadar da masum değil ama mısır açısından şeker pancarı melek kalır.
Peki bu benim umurumda mı?
Tabi ki hayır!
Ucuz tatlı şekerleme çikolata meyva suyu vb içecekler yiyecekler tüketenler (bu ağlayan yaratıklar vb) düşünsün. Sağlıklı beslenme satınalma paritesine bağlıdır.
Artık zerre kadar önemsemiyor umurumda bile değil.

Bir kez daha politikaları yüzünden akp ye yaptığım eleştiriler için özür dilerim. ilk seçimde oyumu akp'ye.
Fatih portakal siksin seni derdim de siken sikmiş çiftçi kardeş.

Öyle oy moy yok ağzı da yapma.

Oy atmazsan fetöcü, darbeci, gezici, hain, israil dölü olursun.
götü kaybedince akıllanandır. millet yırtındı şeker fabrikaları özelleşmesin diye değil mi ?
gülmüştünüz !.. şimdi kendi halinize gülün.
güncel Önemli Başlıklar