1. 43.
    yine vokalde bolca delay efekti kullanılmış bir şebnem ferah albümü. ama yine de güzel. zaten bu, şebnem ferah albümlerinin karakteristik özelliği gibi bir şey oldu.
    ... cok cahilsin keske silik yesen
  2. 42.
    şebonun yeni çıkarmış olduğu albümün adı. genel olarak beğendim bir önceki albümünden çok daha başarılı olmuş. Küllerinden parçasının sounduna hayran kaldım. Sözde Namus parçası ise ülkemizde yaşanan tecavüzlere karşı efsane sayılacak bi ses olmuş.
    ... wardenclyffe
  3. 41.
    bir önceki albümüne* getirilen eleştirilere kulak kabartmış ve soundunda biraz daha olsa yeniliğe ve iyileştirmeye gitmiş bir şebnem ferah albümü. diğer albümlerinden en önemli farkı, politik içeriklerin yoğun olduğu bir albüm olması olmuş.

küllerinden sen nasıl bir şarkısın öyle! bir de şarkılar yalan söylemez var baya asıldığım.

can kırıkları > benim adım orman > parmak izi > od.

farklı müzisyenlerle çalışmaya devam ederse daha zengin içerikli albümler yapabilir şebnem ferah.
    2 -1 ... ucgende alan
  4. 40.
    yeni şebnem ferah albümü.
    ... necmet tiner bakan
  5. 39.
    yeni dinledim, sindirmek lazım.
    ama koridor ve son tango favorim.
    1 ... benenyanlis
  6. 38.
    Yeni şebnem ferah albümü.
    Olm o "koridor" nasıl bir efsane öyle.
    Hoşgeldin şebo özletmiştin.
    1 ... dusu ne biliyorum
  7. 37.
    şebnem ferah'ın henüz bugün yayınladığı albümü, albüme adını veren şarkı da aynı zamanda.
    şimdiden üç favori şarkım var; küllerinden, vicdan ve parmak izi.
    son tango pek içime sinmedi ama belki zamanla alışırım.
    1 ... windwardside
  8. 36.
    Şebnem Ferah’ın yeni çıkarttığı albümünün adı.
    2 -1 ... emeklimuhendis
  9. 35.
    Parmaklarınızın derisini yiyerek parmak izinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca tırnak yemekten daha iyi !
    ... hakanyerli34
  10. 34.
    ateistlerin tesadüf diye nitelendirdiği olay.
    1 ... iskocyaali