bugün

Hangi amaçla yaptığı belli olmamakla beraber kill bill filmini izlemiş olduğunu düşündüğüm kişidir.

görsel
psikilojik sorunları olduğunu düşündüğüm insandır.
ayaklarında istediği sıcaklık ayarını bu sayede ayarlayabildiğini düşündüğüm insan. çorap ve ayakkabıyla ayakları terlerken, çorapsız terlik giyince de ayakları üşüyordur. en basit çözümü uygulayarak istediği konfora ulaşmış olabilir. bir diğer ihtimal, şuuru kapalıdır. *
(bkz: kro)
ben kendi amacımı açıklayayım;

kış aylarında evde malumunuz çorapsız gezilmiyor, çöp atmak da her evin ihtiyacı. öğrenci evi ve tek terlik tipimizin parmak arası terlik olması sebebiyle, bazı akşamlar soğukta çorap çıkarmak zor geldiğinden parmak arası terliği çorapla giymişliğim oluyordu. çünkü zaten çöpü apartman kapısının önüne bıraktığımızdan pek kimsenin görme ihtimali olmaması rahatlığı da vardı bunu yaparken. ama bazen yoldan geçenlerin gülünçlü bakışlarıyla karşılaşmadım değil. ama tabi bunu dışarı çıkarken yapmıyorum. zaten ben dışarda da pek parmak arası terlik giymem. *
devlet yurdunda kalanların sık sık yaptığı durumdur.
kafası yaşamak istiyorum.
bi dakika bişi denicem insanıdır.
ayağını sıcak tutarken aynı zamanda ben parmak arası terlik giyiyorum'u bağıra bağıra söyleyen insandır.
tam dışarı çıkmak için hazırlanmışken valide hanımın "oğlum çıkmadan önce şu çöpleri at, sonra çık." dediği insan olabilir. apartmanın önüne inmek için ayakkabı giyilmez, çorabı çıkarma zahmetine de gerek yoktur zaten.
ninjadır efendim.
önemli uyarı : ninja değilseniz giyinmeyiniz.
samimidir, halktan biridir. hor görülmemesi ve tervihlerine saygı duyulması gereken insandır. şaka lan şaka istediğiniz kadar sövün öyle mallara.
Parmaklı çorabı olmayanların sıklıkla Yaptıgı eylem.
görsel
görsel
görsel
aslında terliğin çorapsız giyildiğinde ayaktaki buğunun rahatsız edici olduğunu farketmiş adamdır ama kabul edilebilir gibi değildir yaptığı. suç onun değil herşeyi petrol ürünü imal eden firmalarındır. aile babasıdır muhtemelen , kınanmamalıdır. hayat ona bindirmiştir. mazur görülmelidir.
bayanların yaptığı taktirde hayattan soğutan eylemdir. hadi erkeklere alıştık.
sen bayansın ya
acele anına denk gelmiştir. çorabı çıkarmaya vakti kalmamıştır abimizin.
be heyy arkadaş nişantaşında oturup kırmızı kareli şort üstüne pembe kareli t-shirt giyip ayağına da rengarenk çorapla simli parmak arası terlik giyen gördük biz. deli de değil hani... ya çılgın ya da belki iddia kaybetmiştir diye düşündüğüm insan tipi...