1. 1.
  ayakkabının içine giyilmesi bile abes olan beyaz klasik çorabı (spor çorap giyiliyo ya ondan dolayı klasik) parmak arası terlikle giymeye çabalayan üflemeli siboptur... giymeye çabalayan diyorum çünkü parmak arası terliğin parmak arasına giren bağı çorapla giyilmesine engel teşkil ederek bu davranışı nehyeder (yasaklar). gelelim bizim trombona. ulan siyah takım elbisenin içine pembe g-string giysen bu kadar abes olmazdı. yahu kardeşim bu meret zaten çorapsız giyilsin diye yapılmış. sen tut bir de beyaz çorap giy olacak şey mi. kendini kill bill deki japon avrat mı sandın. beyaz çorabın verdiği krolukla parmak arası terliğin verdiği tikilik hiç yan yana getirilir mi. bir de entellektüel tavırlar içerisinde ki, kendi entellektüel seviyenden emin olmasan "ulan biz mi yanlış biliyoruz yoksa yeni bir akım mı bu domates" diyesi geliyor insanın. çok zorlama çorabı yırtarsın. biliyosun artık üretmiyorlar * beyaz klasik çorap. elde kalan son numune olsa gerek dikkat et başına bişey gelmesin. keşke beyaz çorap giymişken parmak arası terliğin tabanına da bassaydın * ...
  2 -1 ... the black crescent
 2. 2.
  adı üstünde zurnadır efenim üfleyesiniz gelir...

  http://foreveramber.typep...s_with_flip_flops_2_3.jpg
  ... peynirciks
 3. 3.
  evet sözlük ben bugün bunu gördüm şaşırdım şaşkınlığımı gizleyemedim adamın suratına uzuun uzuun baktım ama zurna tabiki de hiç bişey olmamış gibi hayatına devam etti.

  yer: yenibosna-çatalca otobüsü daha 15 dk. önce çatalca ya giden muhtemel tatilci zurna beyaz çorabı kanırta kanırta parmağının arasına sokmuş ve büyük bir sıçan azmi ile parmak arası terliğinide üstüne giymiştir. daha da yazacak bir yorum bir cümle bir kelam bulamıyorum şu mübarek ayda allah akıl ve fikir ihsan eylesindir.
  ... optipesimist
 4. 4.
  beyaz çorap ve parmak arası terliğin uyumluğu olduğunu düşünen şahısdır. *
  1 ... misshippi
 5. 5.
  ayaklarından memnun olmayan ama yine de parmak arasında hevesi olan dediğim dedik kimse umrumda değil diyen insandır.
  birinin onu uyarması lazım babasının hayrına...
  1 ... dayashe
 6. 6.
  çorap yırtık olmadığı sürece beraberinde bir sorun getirmeyecek giyim tarzını gerçekleştiren denyodur, ameledir, apaçidir. *
  ... strong3r
 7. 7.
  saksafondur.
  2 ... michael faraday
 8. 8.
  mükemmel bir görüntü oluşturur. hatta çerçeveletip evin en güzel köşesine asılması gerekir.
  ... lucifer666tr
 9. 9.
  dünya umrunda olmayan kendince takılan belki hep etrafımızda görmek istedigimiz yapmak isteyipte yapamadığımız çılgınlıkları saftirik ayu yavrusu canlandırması ile yapan recep ivedik'in ta kendisidir.
  ... elbette olsun
 10. 10.
  tarz yapmıştır. onu izleyen bir kitle mutlaka çıkacaktır.
  1 ... timsahufuk