bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    ilk entry mutlak suretle tanım olmalıdır ancak bu mantığı tanımlayacak kadar zeki değilim. başlığı açtım arkadaş tanımlayacak delikanlı varsa beri gelsin.

(bkz: bu entry üç vakte kadar kendini imha edecektir yada edilecektir)
    2 -2 ... sıfırın altında
  2. ?.
    Oy kullanmadi demesinler anlaminada gelir...
    3 ... citlembik
  3. ?.
    (bkz: mantık olmayan şeylerde mantık aramak)
    2 ... bucu
  4. ?.
    önemli kısmı düzenli olarak manikür yaptıran ve "vereceğim bir oy ne ki? neyi değiştirir? bari elim batmasın.." düşüncesindeki, acı tecrübelere de sahip; el estetiğine önem veren en az %2lik kitleyi sandıktan uzak tutmak.

not: "mükerrer oy kullanımını engellemek" demeyiniz; elektronik sistemde hile yapmak, o boyayı çıkartmaktan daha zor.
    3 ... indoor rain
  5. ?.
    mantıksızdır. en azından boya görünmez olmalıdır. sandık görevlilerinin elinde özel ışık olması yeterlidir. azerbaycan'da böyledir.
    2 ... mta88
  6. ?.
    bir çeşit damga, vesika, mimleme ya da adına ne derseniz deyin onun gibi bir şey.
    2 ... objet a
  7. ?.
    mantıksızlıktır.madem o acayip ve çıkmayan şeyi sürüyosunuz bir de özellikle tutup tırnağımızın üstüne dökmeyin lan!girdi mi tırnak arasına tırnak uzayana kadar çıkmıyor...
    1 ... annemin sigaralari
  8. ?.
    "zaten bir halta yaramıyorsunuz, bari cilt kanseri olun da geberin" olabilir.

(bkz: ben bugün bunu dedim)
    6 -1 ... mystery
  9. ?.
    uzun bir süre parmağına bakıp bakıp türkiyenin kara günü olan 22 temmuzu hatırlamak...
    2 ... master of puppets
  10. ?.
    eğer oy atmaya gitmeden önce parmağınıza vazelin sürdüyseniz sizi alakadar etmeyecek konu hele birde çıktıktan sonra kolanyalı mendille desteklediyseniz projenizi işlem tamamdır.
    3 ... steagle