1. 1.
  Bugün başıma gelen çok can yakıcı hadise. işaret parmağında tırnağın olduğu bölgenin alt kısmından başlayıp parmağın yarısına kadar çapraz bi şekilde uzanan, biraz daha yukarı çıksa o bölgedeki etin kopmasına sebep olacak feci bir yaraya sebep olabilir. ilk çarptığınızda pek bişey hissetmezsiniz, 5 saniye sonra yanar, 10 saniye sonra gözünüzden yaş gelir, kötü olacağını hissedip buza basarsınız. Buza basınca hissettiğiniz acı (bkz: anlatılmaz yaşanır). 25 saniye sonra bağırma isteği doğar, dişinizi sıkarsınız. Sonra eğer şuana kadar böbrek taşı düşürmediyseniz yada ayağınıza donmuş bi karpuz düşmediyse * acıdan gözleriniz kızarır ve "AAAAAAAAAahhhhh yaaaaa buneeeeeee çok acıyo anneeeeeeeeee " diye bağırırsınız. bi 10 dakka acı içinde buza tutarsınız. sonra acınız hafifler. buz ordaki sinirleri dondurarak hissizleşmiş hale getirir. Acı durmaz devam eder, sadece azalır. Siz parmağınızdaki acıyla ilgilenirken anneniz bağırmayacağınızı düşünerek fırsattan istifade kulağınızdaki (bkz: kara nokta)ları sığdırır. Hakikatende parmaktaki acıdan hiç sığdırıldığını hissetmezsiniz. Daha sora bi bant yapıştırırsınız. Eğer benim gibi bu olaylar sağ elinize olduysa entry girmekte zorlanırsınız, üzülürsünüz.
  -1 ... drall
 2. 2.
  unutkanlıkta son nokta. tedavisi için parmağa göz alıcı renkte bir ip bağlanması bu ip her dakika gözü alacağından parmağın nerede olduğundan emin olursunuz.
  unutkanlığın çözümü her zaman parmağa ip bağlamaktır.
  -1 ... nicome
 3. 3.
  eli arabanın üstünde unutup kaputu kapatmaya benzeyen acı verici durum.
  ... arabaciarabayatasget
 4. 4.
  araba kapısında olduysa can yakar ama oda kapılarında abartacak, evi ayağa kaldıracak bir durum söz konusu değildir. hanım evladı olmaya gerek yok!
  (bkz: kedi gotunu görmüş yara zannetmiş)*
  ... pnar
 5. 5.
  fermuardan doğru işedikten sonra penisi dışarda unutup fermuara sıkıştırmak gibi bir şey olsa gerek.
  ... captainzap