bugün

bizim gibi fakirleri mutlu etmektedir.
biraz daha düşürseler şu fiyatı süper olcak.
Doğru mudur merak ettirir.

Heyacanlandım...
sosyalizmin geldiğine işarettir.

hail to marx!
2014 yilinda sigaradan olenlerin sayisini iki katina cikartacak olan indirmdir.
yakinda winston'un paketleri dagitacagina isarettir.
piyasadaki en güzel sigara tadı parlemente ait. sigara kullanmayan biri olarak denemiş biriyim ve bunu söylüyorum. hani sigara denen şey 2-3 lira olsa direk başlıcam da 7 lira da çok be amk. ama yine de 10 liradan iyidir lan.
sevindirici indirimdir. marlboro fiyatı da düşmüş diyorlar ama google aramasında bulamadım.

(bkz: doğru mu samet)
islamiyetten daha hızlı yayılan söylentidir.
Kaçak sigara için bence 2 lira...

Ama öldürme riski fazlaymış. Neyse zaten sigara her türlü (yavaş yavaşta olsa) öldürdüğü için dert etmeden kaçak tüketebilirsiniz...
Sigara fiyatlarının bu ani düşüşü şaşırtıcıdır. Yapılan zamlardan ötürü, muhtemelen herkes alamadığı için sigara fiyatlarını kırmışlardır. Bu sigaraya ilk başladığım zaman parliament'e 4.5 ila 5 lira arası para verirdim. 10 liraya kadar geldi daha sonra ise 7 liraya düştü.
malboro nun 6.5 lira olmasının yanında hiç bişeydir.
keşke kaliteleri de fiyatı gibi düşmese dedirtir.
fiyatı 7 lira ama tütünü 2001 tütünü.

Hatta daha beteri.
doğruluğuna inanmadığım olay.
(bkz: parliament in camel a gol atması)
bosuna sevinmiyoruzdur umarimdir. bak final haftasi da geldi catti umutlarimiz yikilmaz insallah.
Marlboro'nun fiyatinin 7.5 lira olmasinin yaninda önemsizdir.
kesin bilgi.

marlboroda da düşüş var lakin ki fiyat karambol. 6.5-7-7.5 diye dedikodular mevcut.
Düşürcek olsa alt vergi dilimine düşürürler. Kesinlikle asılsız bir haberdir.
Beni çok mutlu olmaya sevk eden olay. 10 lira olduğunda bırakmaya çalıştım, nasıl bir sigara modeliyse artık hiçbirşeyi yerine koyamadım, ikamesi yok aga.
doğrudur. doğru haberdir. tam 3 lira düşmüştür.

bugün 7 tl ye aldım. *

imla:edit *
sigara içmeyin paranız cebinizde, sağlığınız yerinde kalsın.
güncel Önemli Başlıklar