bugün

dinlenmek, kafa toplamak, yalnız kalmak ve de en önemlisi düşünmek için en uygun yerin park olduğunu bilen erkektir.
yalnız kalmayan isteyen erkektir. Kafa dinlemek istiyordur.
bilge bir kişiliktir. o sırada kant falan düşünüyordur. daha felsefi, yaşanılan hayatların ne kadar boş olduğunu, ne için yaşadığını falan sorguluyordur kendince.

sonra bir telefon gelir:

- la nerdesin amk sen ??
- parktayım...
- nabıyon olm mal mısın ?
- oturuyom olm işte ne biliyim.
- kak pese gidekte eline verem bi.
- tamam hemen geliyorum. kim kimin eline verecek bak gör amk.

ve sistem çöker. felsefe düşünen adam gitmiştir ve yerine bambaşka bir adam gelmiştir. yada geri dönmüştür.
yapılan bir araştırmaya göre parkta yalnız başına ortalamadan fazla zaman geçiriyorsa pedofili bir profile uygunluk gösterme oranı normalin çok çok üzerinde olan erkektir.
bizim evin önün de her gün karşılaştığım durum. ama artık çözmüş bulunuyorum olaylarını. abi şimdi bunlar ya sevgili tribine girerler, ya param yok lanet olsun bu hayat isyanı ederler, ya da babamdan nefret ediyorum, ailemi sevmiyorum vesair psikolojisi bozuk insan rolü oynarlar. kendilerini herkese acındırmaya bayılırlar bir de. ondardır ki gidip parka otururlar. bi elin de telefon, diğerin de sigara orda pinekleyip dururlar. sonra bana karışmayın, herşeyden nefret ediyorum, ölmek istiyorum gibi ergenlik kokan söylentilerden kurtuldukların da kendini bi fabrika köşesin de amelelik ederken bulurlar. lanet olsun size içimi kararttınız pis zibidiler!
kuvvetle muhtemel sosyofobik erkektir.
yaşlıysa dinleniyor olma ihtimali yüksektir.
oysaki kadın olsaydı başlık şöyle olurdu: parkta tek başına oturan kızın asıl amacı.

canı sıkkın olan, kafasını dağıtmak isteyen erkektir, irdelemeye gerek yok.
yalnızdır canı sıkılıyordur belkide oraya daha önce eski sevgilisiyle gelmiştir anıları canlandırıyordur.
en yakın duvara sulayacaktır mekan bakıyordur.
amaçsızdır.
Taksim parkıysa (bkz: gay).
ne düşündüğü merak konusu olan havası yerinde erkeklerdir.
ne beklediği merak konusu olan havası yerinde erkeklerdir.