bugün

istanbul Balat’ta piknik yapan G.B ile kız arkadaşı A.B, sarıklı ve cübbeli olduğunu belirttikleri 15 kişilik bir grup tarafından "Kızlı erkekli oturamazsınız, nikahınız var mı?" denilerek darp edildiklerini söyledi. A.B, yüzünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden gördüğü darp sonrası şikayetçi oldu. Saldırganların tamamı serbest bırakıldı.
https://bit.ly/3yxoiJc
Nevşin Mengü köşesindeki Şeriat Fest e malzeme yapar bunu. yarınki yayınından izlerim artık.
Bu işin boku çıkmaya başladı.
Bu tip saldırgan insanımsı canlılarda, sıradan bir bedevinin sahtekarlığını, sapıklığını, hadsizliğini, küstahlığını, tembelliğini, asalaklığını görebilirsiniz..
Dö-ve-cek-sin.

Başka yolu yok.
Bir şarjör 14 alıyor. biri boşta kalır. Onun da ağzı burnu kırılır rahat. Yok kaçar o zaten.
paris diye okudum amq. parisim gelmiş galiba.
bu islamcılardan anca böyle şeyler çıkar işte, dünyaya bir gram katkıları yok...

(bkz: gerçek islam bu değil)
Bir tane vuramamışlar mı?

(bkz: Kimsenin hayatına karışmıyoruz)

Reislerinin laflarını güzel dinliyorlar.Baş örtüsü türban dediler,şimdi kendilerine yapılanların aynısını kendileri yapıyor ne farkları kaldı.Yobaz denince kızmayacaklar o zaman?
düşünce özgürlüğü kardeşim, demokrasi cart curt hebele hübele.

neyse ki krallığı kaldırıp demokrasiyi getirdik de aydınlandık.
malum zihniyetin yobazlar dediği adam gibi adamlardır.
Valla sarikli cübbelilere ayarim o ayri ama parklarda sevişen hayvanlarida savunacak değilim.
parkta oturmakla uluorta yiyişmek arasında fark var önce bu ayrıma dikkat edilmeli. evet birilerine göre adı ''ahlak bekçiliği'' olan, aslına bakacak olursak değer yargılarını yitirmemiş denebilecek, yanlış durumu imkanlar dahilinde, -kendi nisbetince- eliyle veya diliyle düzeltmeye kalkan şuur sahibi insanlar vardır!
bu husus es geçilirse manitanın yanında dayak yemeniz de sürpriz olmaz.
keşke ben orada olsaydım da bir güzel ağızlarını yüzlerini kırsaydım onların.
bebek sahilde s*kişenlere ses çıkarmazlar ama el ele tutuşanlara, öpüşenlere, yan yana oturanlara geniş diye laf atar bu gavat şerefsizler.
dizileri bile etkiledi bunlar.
her türlü kan, şiddet, cinayet, aldatma, entrika serbest ama el ele tutuşma, içki, yan yana oturma, öpüşme yasak.
bir de homofobiğiz diye gezinenler var, akp'li ve tgrt ceosuna ait olduğu iddia edilen görüntülere de sessizler.
başkalarının özgürlüğüne her türlü saygısızlık yapıp, demokrasiye düşmanlık yapıp, işine gelince demokrasi, ifade özgürlüğü edebiyatı yaparlar, özgürlük ve demokrasi anlayışı sadece kendileri için, başkalarının her türlü özgürlüğünü yok etmeye çalışmakta sakınca görmezler.
(bkz: karşı devrim muhafızları loading)