1. 11.
  Andy adamdır.
  ... cenkiss
 2. 10.
  son günlerde düştüğüm batak.

  the office ile hemen hemen aynı havada ama biraz daha sıcak/iyimser bir atmosferde geçtiği için onu izlediğimden bile daha hızlı izliyorum. gözlerim bozulmak üzere ama bırakamıyorum. çok güzel.
  ... 10610
 3. 9.
  2. Defa izlemek için başladığım minnoş dizi. Her karakterini ayrı ayrı özlemişim, en sinir bozucularını bile
  1 ... kisilik olunmesi var bende
 4. 8.
  Daha fazla ilgi görmesi gereken dizidir.
  1 ... killer and a sweet thing
 5. 7.
  amy poehler, aziz ansari, nick offerman, chris pratt, aubrey plaza ve daha nicelerinin oynadığı efsane mockumentary tipidir.

  oyuncuların bireysel performansları haricinde ayrıca beraber dört dörtlük uyum sağlamaları bu diziyi alıp götürmüştür başka diyarlara. bu arada wonderkid aubrey ise her bölümde tekrar kendine aşık eder sizi. politik mesaj ve göndermeler de içerir. dizi ayrıca çok ince bir mizaha sahip. yani öküzseniz izlenmesi tavsiye edilmez. aziz ansari'nin hareketlerine gülersiniz bir tek.

  ilk sezonda belki biraz sıkılacağınızı kabul ederim ancak birazcık diş sıkınca diziye karşı oluşacak sempatiyi hiçbir yerde bulamayacağınızı söyleyebilirim. hatta ve hata favori diziniz olacaktır bile diyebilirim. hatta ve hatta son sezonlarda bittiği için duygulanabileceğinizi bile belirtebilirim.

  bu kadar şişiriyorum ama inanın ki dizileri pek sevmeyen, sinema kültürüyle ilgilenen ve haşır neşir birisi olarak seneler sonra oturup izlediğim tek dizi olmuştur. yoksa hiçbir oyuncu dayımın oğlu filan değil.

  son olarakta nick offerman'ın oynadığı ron swanson karakteri için hazırlanın çünkü görüp görebileceğiniz, "keşke benim patron olsa" diyebileceğiniz, gördüğüm en iyi karakterdir kendileri.

  önerilir, iyi seyirler.

  parks and recreation
  3 ... yapma boyle ne olursun
 6. 6.
  başrolünde amy poehler oynadığı için başlamış bulunduğum, ilk sezonu 6 bölümden oluştuğu için bir gecede bitirdiğim, çerezlik komedi dizisi.
  1 ... asosyalpsikolog
 7. 5.
  the office'in yapımcılarından ve yine the office gibi belgesel tarzında ilerleyen komedi dizisi. saturday night live ile tanıdığım amy poehler başrolde. dizi, yerel yönetimde yer alan ve mahalledeki çukuru kapayıp park yapmaya uğraşan ve gerçekten uyuz olan kadının etrafında dönüyor.
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 8. 4.
  Komedi dizisi yazarlığı dersi veren dizi. Hiçbir karakter öylesine konulmamış, her karakterin ayrı bir derinliği var, ilk bölümden insanı kendine bağlıyor ve tüm sezonlar bitmeden bir daha gerçek hayata dönemiyorsunuz. Yani zararlı bir dizi olabilir ama himym tbbt vs. gibi dizilerden sıkılanlara önerilebilecek en iyi alternatif.
  ... sosyopat
 9. 3.
  hakettigi ilgiyiy goremeyen diziz. the office'in son sezonlarindan, himym'dan daha eglenceli dizidir. kesinlikle tavsiye ediyorum izleyin.
  ... dizikolik
 10. 2.
  emmy 2011 en iyi komedi dizisine aday olmuş ancak kazanamamıştır. aziz ansari ile çok daha güzel olmuş dizidir.
  ... freedom cannot wait