1. 1.
    CHPli kartal belediyesinin şaşırtmayan icraati.

parkenin üstüne asfalt döken chp belediyesi

parkenin üstüne asfalt döken chp belediyesi

http://www.ensonhaber.com...MTxDB7q0PAF3yqKFH1ss6EpEw
    5 -7 ... orjinaldeli
  2. 2.
    Valla o kaldırım taşları en az 5 senedir yenilenmemiş görünüyor.

Sizin akp’li belediyeler gibi 2 senede bir dandik taş döşeyip yenisini koymuyorlar yerine.
    5 -8 ... golgebeyi
  3. 3.
    iki mekanın aynı yer olmadığını kör bile koklaya koklaya anlardı.
    3 -1 ... fockyou
  4. 4.
    Chp'li komik seçmenin savunacağı belediyedir(hatta ben yazarken,inandırıcı olmayan komik savunmalar yapılmaya başlanmış bile*).

Chp belediyeciliğinin ne kadar berbat olduğunu söylemeye gerek yoktur herhalde.

Bir de utanmadan izmir'de ulaşım sıkıntısı,kötü kokuyor,sular yok diye şikayet ediyorlar.

Müstehaktır.
    4 -7 ... woodcutter
  5. 5.
    Kadınların topuklu ayakkabılarla bu yolda yürüyemediğini ve taşların oynadığını belirten Başkan Öz, yoldan geçen araçların taşları fırlatarak esnafa zarar verdiğini iddia etti. Başkan Öz, "Belediye olarak esnaf ve Kartal'da yaşayan kadınlarımızın bu taleplerine karşılık verip parke taşın üzerine asfalt döktük" diyerek bu işlemi savundu.
    2 -2 ... bir burcu geldi gecti burdan
  6. 6.
    Bu asfalt tahminimce yA çöker, ya çatlar. Sıfır mühendislik zekamla ben bile tahmin ediyorum bunu. Ayrıca parke değil, Arnavut kaldırımı bildiğim kadarıyla bu. Birinin cebi için alınmıştır, dökülmüştür. Hepsi aynı.
    4 -1 ... daisyfuller
  7. 7.
    yağmurlu havalarda o arnavut kaldırımı taşları mayın tarlası gibi oluyor. bastığın taş üzerine su sıçratıyor. ayrıca yol da eskimiş. hiç değilse akepe belediyesi gibi aynı yola bir sene içerisinde 5 defa asfalt dökmüyorlar.

başlığı açan kişi sıçmış. bir de üzerine sıçratmış.
    2 -2 ... eddie gluskin
  8. 8.
    Akp'den gördüğünü uygulamıştır.
    4 -2 ... ulkucuwolf
  9. 9.
    Estetik düşmanlığı.
    ... exscalibur
  10. 10.
    Resmen bir skandala imza atmıştır.
    işte bu yüzden Tayyip Erdoğan.
    1 -4 ... 1 station insani