1. 1.
    Paris başkonsolosluğunda kurulan sandıkta oy kullanmaya giden gurbetçi vatandaşımıza üzerinde akp ye mühür basılmış oy pusulası verilerek yapılan hırsızlıktır.
    https://mobile.twitter.co.../1006232486811226112?s=19

Çok şükür ki vatandaş bunun farkına varmış olayı kayıt altına almış ve tutanak tutturmuş.
    paris te akp nin yaptığı oy hırsızlığı

O sandık başında chp ve iyi parti temsilcileri olması da büyük şans.
    Onlar olmasa olayın üstünü örtecek hırsızlar.

Sandıklara sahip çıkmak çok önemli.
    Bunlar gidici olduğunu biliyor.
    Mitingleri dolmuyor, halk artık bunları dinlemiyor, oy çalmaktan, hırsızlık yapmaktan başka şansları yok.
    Sandıklar çok önemli.
    Haydi türkiye sık dişini.
    Gerekirse uyuma 24 hazirana kadar, sen uyursan hırsızlar oy çalacak...
    48 -12 ... tengir budun
  2. 2.
    Yurtdisinda cok kolay hile dondugunden oturu zaten yurtddisi oy kullanimlafi acildi. Sirbistan da 6000 oy kullanmakla yukumlu turk vatandasi var. Gelen pusula sayisi 200 bin. Acaba neden?
    2 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    geçen seçimlerde imam bile oy hırsızlığı yaparken yakalanmıştı.

hırsızlık bu köpeklerin tıynetidir. allah rızası için çalarlar...
    36 -5 ... rumeli71
  4. 4.
    (bkz: akpde sıradan bir seçim)
    21 ... forza antalyaspor
  5. 5.
    akp çalar da paris ne alaka demiştim. orada bile çalıyorlarmış.
    14 -1 ... australia
  6. 6.
    Benim anlamadığım, orada bulunan diğer parti temsilcileri beyinsiz mi?

Ben iki defa sandık kurulunda görev aldım. Arkasını, önünü, ötesini, berisini kontrol ederek vatandaşa pusulayı teslim ettim. Onlara da her seferinde kendilerinin de mühürleri, pusulayı dikkatlice inceledikten sonra kabine girmelerini tembihledim. Çünkü kabine girdikten sonra pusulada tercih varmış, yanlışlıkla olmuş, önceden basılmış durumu kabul edilmez. Basmışsın oyu dersin, biter gider.
    Bu işler böyle yapılır. Yoksa elinin altından zarf çalarlar haberin olmaz.

Tekrardan soruyorum, diğer parti temsilcileri buna nasıl izin verebildi?
    Bunlara mi emanet şimdi sandıklar?

Edit: ha, muhalif olduğumu belirtmeme gerek yok sanırım. Geçmiş entrylere göz atabilirsiniz. Lakin bu yapılan hırsızlıksa aynı zamanda aptallıktır da.
    10 -1 ... odysseus
  7. 7.
    Paris in seçim tarihinde yaşanmış ilk dalavere olma özelliğini taşır.

Akp döneminde gerçekleşmiştir.
    9 ... rockonbaby
  8. 8.
    caldiklari Kadar hizmet etseler ülkeyi ucurmuslardi.

yatacak yeri olmayan insan toplulugu.
    5 ... portatif
  9. 9.
    yandaşların "hırsızın hiç suçu yok" diyerek savundukları hırsızlıktır. bütün suç gerekli önlemleri almayan diğer partilerde bunlara göre!

yandaş demek ahlaksız demektir vesselam...
    11 -3 ... rumeli71
  10. 10.
    çok doğal akp o.çocukluğudur. başka türlü kazanamayacaklarını bildikleri için ve hırsızlık konusunda çok tecrübeli oldukları için bu tür olaylar onlar açısından normaldir. her vatandaşın sandık başında ülkenin geleceği için oylara sahip çıkması gerekmektedir. bu hırsız, karaktersiz, tecavüzcü, kan emici zihniyetin biran önce def edilmesi gerekmektedir.
    7 ... skip 61 kenara