bugün

bahsi geçen kişi yanınıza gelmeden 30sn önce ve geçtikten 45sn sonra hala kişiyi yanınızda gibi hissedebiliyorsanız bilin ki o kişi parfümle yıkanmıştır.
kızların daha çok yaptığı bir eylemdir.
(bkz: süt banyosu)
bu parfüm çok kalıcı değil diyerek 10 dakika aralıksız yapılan eylem. yanındakileri uzaklaştırır, tiksindirir.
(bkz: bülent ersoy)
kişinin pis kokmasındansa parfüm kokması tercih sebebidir.
Bunu kadının yapmasını bır nebze anlasılır karsılarım da erkekler nıye bu kadar fazla surer onu hıc bılmıyorum. Parfum kullanılsın tabı ama yanına yaklasılmayacak kadar fazla sıkanlarda azaltsın bır zahmet sıkmayı nefes alınmıyor.
parfüm kullanma mantığı güzel kokmaktır. Ağır ve buram buram kokan bir koku ise insanın burnuna güzel gelmez.
ayrıca parfüme hassasiyeti ve alerjisi olan insanlardan sağlam küfür yerler böyleleri.
Bu nedenden dolayı boğulduğum andır.
özel yerlere gidierken yapılan veya yogun bir gün geçirilecekse evden çıkmadan önce yapılan banyodur.
Ardından kendine sövdürme sebebidir.
Hele ki asansör servis gibi yerlerde sabah sabah maruz kalınca insanın tüm gününü korkunç bir baş ağrısıyla geçirmesine sebep oluyor. Yapmayın şunu.
ben de genelde parfümle yıkanırım .Çok terliyorum mecburum bunu yapmaya.öncelikle her gün banyo ve deodorant,stick kullanımı şart ama.yoksa ter kokusuyla parfüm birleşince insanlara işkence ettiğimi biliyorum.
su-sabun degil parfumle yikanan insandir. yanimda oturmaktadir su an. bi de menekse gibi bi cicek kokusuysa ve cidden agirsa bunu yapmayin bacim dedirtir . bööf be.
Notaları yerine oturmaya başladıkça ve beden kokulari ile karışınca rahatsız bir koku ortaya çıkaracak eylemdir.