1. 1.
    Benim ilk değiştireceğim şey, kesinlikle orospu çocukluğu ve şerefsizlik konusunda yüksek performansa sahip bilgisayarımdır. Büyük program açsam felç oluyor üreticisini siktiğim, internette dolaşamıyorsun. Eski de değil ama benim ihtiyacımı karşılamıyor. Yazılımcı adam için mac'den başkası yalan hacı. Diğer hepsinin koyim ta amına.
    11 -2 ... binaryyildirim
  2. 3.
    Birkaç insanı değiştirirdim.
    1 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    Kendimi değiştiririm, modifiye yaptırırım.
    ... sivaslichivas
  4. 4.
    hiçbir şey.
    para yalnızca insanın yakın çevresini ve yaşam standartlarını değiştirir.
    sen parayı bulunca dünyadaki fakirler aç yatmaktan kurtulamayacak, sayın yazar.

edit: parayı bulunca sen bir şeyleri değiştirmezsin, o değiştirir.
    3 -2 ... napesend
  5. 5.
    Karımı zaten evlenelden beri saldı kendini eskisi kadar güzelde gitmiyor bu aşk denilen şey.
    3 -3 ... uludag trollu
  6. 6.
    Yaşayacak kadar yeten iyice para zaten kazanıyorum -hiçbi şeyi değiştirmem. Mesela tutup da daha pahalı bi araba almam.

Bağış falan yaparım herhalde. Öğrencilere burs falan veririm.
    1 -1 ... paganviodio
  7. 7.
    Paradan kastettiğim servet değildi aslında. Ama bir de öyle anlayalım. Düşündüm de o yönden baktığımda hiçbir cevap oluşmuyor kafamda. Halbuki mecburiyetten katlandığım çok insan var. sanırım birkaç insanı diyen yazar bu başlıktaki en samimi ve dürüst yazar.
    ... binaryyildirim
  8. 8.
    işim. çalışmak zorunda kalmam inşallah. 4.5 milyon liram olsa yıllık 150 binden 30 sene yetecek param olur. çalışanın götünü siksinler daha.

not: yıllık 150 bin aylık 12 buçuk bin maaş.
    3 ... dodiyez1
  9. 9.
    Windows un Allah binbir türlü belasını versin. Linux sürümlerinde bms yok sike sike tek alternatif mac. Kahrolsun kapitalizm!
    ... binaryyildirim
  10. 10.
    Hiçbirşey ne değiştirilir ki insan hayatında kıymetlisi eşi ve yavrularıdır onların imkanları olur herhalde.
    Not: Evimi bile değişmem.
    1 ... birbeyinoglu