bugün

realitelerin farkına varmış, parasız yaşanmayacağını idrak etmiş, bunun için de birilerine dayanması gerektiğine inanan kadın.
''parasız kadın gereksiz kadındır'' kavramının da farkında olması gereken kadındır.
tanım:adamı para gibi harcayacak olan kadındır.
yorum :5 kuruş etmez oysa !
bacak arasında bulunan bir delik sahibi diye herşeye sahip olabileceğini düşünen peynir türüdür.
duygularını aldırmı$, beyniyle vajinasını ters orantılı kullanmayı ba$armı$ kadın.
aşk mı para mı gibi klişe bir soruyu düşünmeden para diye cavaplayan kadın türüdür.
boynuna bir de "kiralık" ya da "satılık" tabelası astı mı, tam olacaktır.
1 ytl kadar değeri olmayan kadındır.

hayal kırıklığı üzerine gelen edit: şu eksileyen karılara 1 ytl verin.
vermeyen kadın gereksiz kadındır diyen adama layık kadındır.
müşteri bekleyen bir hayat kadını olması muhtemeldir.
çok türk filmi izleyen, sokağa çıkmayan, sevgilisiyle iki adım atmayanlarca orospu damgası vurulan kadındır.

parasız adam tabi ki gereksiz adam ulan! yarın öbür gün evlendin, çoluk çocuğun oldu, neyle nasıl götüreceksin hastaneye? o çocuğun okul masraflarını nasıl karşılayacaksın?
onu bırak, evinde her gün kuru ekmek mi yiyeceksin?

ama yook, hatun erkeğinin omzuna koyunca başını bütün tasalarını unutmalı değil mi? çocuğu da iyileşmeli... kanaat etmeli her şeye...
ulan annem sıkıntı çekmiş, neden ablam da sıkıntı çeksin?

tabi amk, evliyken de elele yürüyüp, çamlıca gazoza iki pipet attırıp dolanın ortalıklarda...

ulan hadi onu da geçtim; nasıl bir erkeksin ki, sevdiğinin isteklerini isteyebileceklerini karşılamayacağını bildiğin halde evlenmek istersin? hiç mi gururun yok ulan!

motormuş kaşarmış... sizsiniz aslında ulan motorla kaşar! haketmediğiniz halde bir şeyi isteyerek... ama ben çok iyiyim, ben çok seviyorum... bakkala çakkala da sevginle ödersin o zaman masraflarını...
(bkz: kaça bunun kilosu)
satılık hatundur.
beyinsiz kadın gereksiz kadın diyen erkeklerin çoğalmasıyla azalıcak dişiler kümesi.
kendini mal olarak gören kadındır.
(bkz: kıskanma çalış seninde olur)
paraya önem veren genellikle toplum tarafından dışlanan kadındır.
nakit çalışan kadındır.
büyük ihtimal orospudur, afedersiniz ama öyledir. nerede o; nakit istemeyen, taksit avantajını kullanıp yavaş yavaş sevgilisinden para çeken modern orospular, pardon modern kızlar.
yaşamını paraya endekslemiş kadın söylemidir. hayat kadını olması muhtemeldir.
paraya tapan kadırdır. paranın köpeği olmuşlardır kendileri de bihaberdir durumdan. paralı erkeği kaybedince mavi ekran hatası verir çoğu.
(bkz: aylık gelirin ne kadar)
(bkz: evin var mı)
(bkz: araban var mı) *
"Erkek evlenmeden önce, kadın evlendikten sonra zengindir" anlayısını benimsemis kadın
mantık abidesi olduğunu düşünen kadındır.
acınasıdır.
kınanasıdır.
muhtemelen gereksiz kadındır.
motorun tillahı kadındır.
Para ile insan arasındaki ilişki karşılıklıdır. insan paranın sahtesini yapar; para da insanın.
para herşeydir diyen para için herşeyi(!) yapan insandır.