1. 1.
  Evet beyler ve bayanlar taktik çok sağlam hemen anlatıyorum.

  Şimdi hayattan soğumuş, çaresiz, beş parasız kalmış, herşeyini kaybetmiş, artık intihar eşiğine gelmiş panpalarım için daha uygun bu taktik.

  Beyler şimdi varımız yoğumuz ne varsa satıyoruz nakit para lazım bize. Ne gelirse iyidir. Önemli olan nakit para. Her bankalardan alabildiğimiz kadar kredi çekiyoruz. Tefecidir falan sağdan soldan ne kadar para bulursak o kadar iyi. Topladık topladık 100 bin TL oldu diyelim.

  100 bin lirayla hemen bi silah buluyoruz. 400-500 liraya bi silah bulduk diyelim. Kalıyo 99500. Evet beyler şimdi burası çok önemli.

  Bu 99500 liranın tamamını rulette oynayacağız. Gideceğiz ya kumar oynatan mekana ya da internetten falan bi rulet bulacağız. TEK ve ÇiFT o an aklınıza artık hangisi geldiyse tüm paramızı ona basacağız. Taktik maktik yok bam bam bam basacağız. Kumarın taktiği olmaz şans işi. Tek veya çift basıyoruz.

  Bastığımız tutarsa hemen ertesi günü tüm borçları kapatıyoruz. Çünkü artık  199 bin lira paramız var. 1 günlük faiz herhalde çok az olur. 105 bin falan geri ödesek bize kalıyor 94 bin. O 94bini artık artırmaya mı çalışırsın karıyla kızla mı yersin sana kalmış bir şey.

  Ha diyelim tutmadı. Tek dedik de çift geldi. Hemen 500 liraya aldığımız silahı çekip kafamıza sıkıyoruz. Zaten sıkacaktık bi şansımızı denemiş olduk. Tutmadı sık gitsin. Tutarsa hayata devam.
  parasızlıktan dolayı intihar
  14 -2 ... kellepacayaekmekbananzenci
 2. 2.
  çok düşünme hemen intihar et bence.
  1 ... allahsiz tosbaga