1. 1.
  Parayla mutlu olmak sınırı olmadığı gibi parasız mutlu olmamında bir sınırı yoktur. Bu yargılarla ve beklentilerle değişen şeylerdir, o yüzden paranız yoksa sizi mutlu edecek bir şey vardır. Tamamen sıfır parasız yaşayan yoktur, dilenciyi bile silkelediğinizde para çıkıyor o yüzden mevcut durumunuzda paranız olmadığını sayarsak;

  1. Müzik dinlemek ve beste yapmak ; Tartışılmaz en güzel şeydir.. (internet yoksa, mp3, kayıt yapmak, şarkı sözü yazmak vs)

  2. Sürekli seks yapmak; çevrenizdeki insanlar seks yapmıyorsa onların sorunu. Dünyanın en keyif verici şeyi neden yasak olsun, bu insanların yargılarından kaynaklı ve mutsuz olmak için yapılmış yasaklar..

  3. Spor yapmak; illa ter kokan spor salonlarına tonlarca para verince mi mutlu olunuyor? Sahile yoksa yakındaki yeşillik alanlarda koşabilir, her türlü spor yapabilirsiniz. Bisiklet sürebilir, ülke güzelliklerini maceracı arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz. Beş parasız dünyayı gezen gezginler bile çok fazla..

  4. Bilgi ; Bilgi edinmek, kitap okumak, gezmek, sohbet etmek yaptığınız her şeyde verileri beyninize kaydetmek. Dünyanın en güzel şeyide kaç yaşınıza gelirseniz sayısız şeyler öğreniyorsunuz ama çoğu insanın beyninin çalışma stili farklı.

  5. Tiyatro; Tiyatro yapmak ya da izlemek, fazla para kazansanız bile parasız yapılacak şeyler söylüyoruz ama tiyatro yapmak çok çok keyifli ve günlerce uğraşarak emeğinizi verdiğiniz bir dal. Herhangi biir tiyatro grubunda parasız oyun oynayabilirsiniz hatta onlar size verecektir..

  6. Devamı gelecek.

  Parasız dünyadan keyif alabilirsiniz yeterki isteyin, tabuları kırın... Paralıyken yaptığınız her şeyden daha zevkli olacağına emin olun..
  4 -3 ... dilimadami
 2. 2.
  Birden fazla yolu var. Öncelikle samimi 1-2 arkadaşınız olacak.
  Avmlerde ya da cafelerde gezmektense oturduğunuz şehrin bilinmeyen semtlerindeki ara sokaklarında gezin. Dışarda saçma bulduğunuz şeyleri arkadaşlarınızla paylaşın hunharca gülün. Yorulduğunuzda çay ocaklarında çay için. Gezmeye devam edin.
  1 ... rshanina
 3. 3.
  Bilgi. Bilgi edinin ve alışkanlık haline getirin. Kitap okuyun. Ha kitapta paralı diyorsanız halk kütüphaneleri var ordan alın bir zahmet. Para geçicidir, bilgi daima kalıcıdır.
  3 ... bakgenedellendim
 4. 4.
  yoktur, net..
  ... artificialhuman
 5. 5.
  para biter, bunların hiçbiri bitmez, bilginin, seksin, müziğin sınırı yoktur.. yoktur diyenler seks yapacak kişiyi bulamamıştır, bilgiyede kapasitesi yetmiyordur..
  -1 ... dilimadami
 6. 6.
  Değerli anlar yaşamak. Çocukken Antakya da sıcak tırnak pide alır üçgen peynir sürüp yerdik arkadaşlar ile o Anlar bile paradan daha değerli benim için.
  3 ... benimhalaumudumvar