1. 1.
    Afedersiniz ama biraz şeydir?..
    4 -5 ... estrella damm
  2. 2.
    aylık yüzde 2 nin üzerinde faiz alan bir vatanseverdir.
    3 -2 ... inderex
  3. 3.
    Şu an mecburen benim trafik sigortası bitecek onu alacağım yoksa altında duruyordu ne güzel.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  4. 4.
    Valla dün evdeki 10 k ya dolar aldım. Bugün alsam epey üzülürdüm.

Pek bir şey etmiyor ama tl olarak tutmak mantıksız.
    -1 ... n dakota
  5. 5.
    faiz yiyerek kar ettiğini zannederken anaparası bir yandan eriyordur.

-ha faize hiç dokunmasa dahi oranlar tl'nin eriyişine çözüm olacak kadar yüksek değil.
    2 -1 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    Şu anda dolar gidiyor dolar alalım diyen mantığa karşı kademeli dolar satmakta olan kilşidir.

Dolar 5,20 nin altına ineceği süreye kadar parasını nemalandıracağı için herkes panikle dolar satarken daha ucuza daha fazla dolar alacak kişdir

Alın alın 5,20 den almadığınız doları 5,80-6,20 bandında elinize alın 5,20 nin altında panikle satacaksınız.

Ayrıca ileride siz 5,20 nin altında doları panikle satarken gene dolar alacak kişidir...
    1 -4 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    sözlüğe uyup dolar almam bir daha.
    ... kazangap
  8. 8.
    23 haftadır hane halkı kesintisiz dolar alıyormuş kardeş cumhuriyet tarihinin rekoru kırılıyor. Sen gelmiş 5.20den bozarsınız diyorsun.

Herkes dolara hücum ediyor sanki, yalnız o evde zor tutulan %50 büyük ihtimal dışarı dolar almaya çıktı.
    -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  9. 9.
    vatansever insandır ..
    piyasa ekonomisi falan yalandır bir millet parasına sahip çıkmazsa o milletin devleti çöker.
    ... baris hemen simdi
  10. 10.
    Yüzde 20 olan faizden faydalanıyordur. Paranın eridiği bir ortamda ha TL ha dolar. Zemin kaygan.
    1 -1 ... thelma