bugün

paralı olmayı hazmedememiş sonradan görme insandır. paran varsa sen yiyorsun , sen giyiniyor, geziyor , paranın tüm nimetlerinden faydalanıyorsun. karşındaki insana ne hava atıyorsun. mantıksız saçma durum. işin ilginci paralı insanın yanındaki kişi de paralı insana değer verir . niyeyse.
Bu arkadaşlara selam dersiniz ''160 bin liralık evim var 100 bin liralık arabam var'' der.Garip insanlar aldıkları mallarıyla hava atarlar bu durum için israf yapmaktan kaçınmazlar en ufak güneşte bok sineği benzeri güneş gözlüğü takarlar, resim çekilirken saati gösterme çabalarına girerler, montu içten katlayıp markasını gösterirler, arabalarına ara gaz verirler, herkesi evine götürmeye çalışırlar, giysi alırken parlayan dikkat çeken renkler tercih ederler, telefonlarının iphone olması şaşırtıcı değildir yenisi çıktığında almaları(gold) uzun sürmez, aldıkları zaman mekanda hemen ortaya çıkartırlar araba anahtarlarıyla beraber, bir bara gidiyorsa hemen viski ister, gülüşlerinde sanki dişlerinin biri altınmış gibi hisseder...vs. vs. aha bu yaptıkları benim iğrenme sebebimdir paran varsa mütevazi olmalısın daha dikkatli olmalısın eğer böyle bir arkadaşınız varsa kurtulun.
hava atacak parası kalmadığında pişman olan insandır kendileri.
(bkz: ali ağaoğlu) bunların başında gelir. Her fırsatta helikopterle seyahat ettiğini belirtir.

Muhtemelen cocukluğunda çok ezilmiş. Kronik görmemiş. Ben helikoptere binmedim hiç ama bu ladar lafını etmezdim binseydim.
Paradan başka hiçbir şeye sahip olamamış insandır. Özlemini çektiği çok şey vardır...
Araba plakasına isim de yazar.
Hava atacak bişeyi olmadığından böyle davranması normal sayılabilir.
Ne alakası var lan. Param var lüks yaşarım amk kime ne. 22 yaş üstü kızlar zenginim..
güncel Önemli Başlıklar