1. 1.
    bu ulkenin yasli kesiminin kustahligini belgeleyen sokak roportajidir.

https://www.youtube.com/watch?v=WRFbIg-Wq7A+

yasli kesim icin su anda genc isen ve hayatindan memnun degilsen pkkli terorist ahlaksiz pezevenk alkolik bir serserisin...

niye? cunku kendileri gibi boktan bir hayata amenna diyen cahil koylu olmayanlara tahammulleri yok.
    11 -4 ... wake up neo
  2. 2.
    1946 seçimleri sonrası anadolu'da ki ne kadar tıynetsiz varsa sağ partilerde boy gösterdi birde buna göçmenler eklenince olan oldu 70 yılda ülke bu hale geldi ..

bakın o kişi yaklaşık 65-70 yıl aralığında sağ iktidar döneminde yaşamış ve ülke için kötü olacak her şeye evet demiş esnafım falan diyor sa gidin bakın evine ayda bir bile et girmeyen biridir .
    erzurumlu imiş fark etmez gidin erzurum'a bakın bir adım ilerlememiştir 70 yılda .

göçmenler dedim şimdi göçmenler kızacak kızın gidin bursa 'ya göçmen mahallelerine bakın 1970 bursa - 2019 bursa farkı görün yeşil bursa sarı olmuş toz toprak.

şimdi suriyelilere ki artık kaldılar bu ülkede kendi memleketlerinde kiler bile istemiyor ve asyalılar yarın aynı böyle olacaklar . en ufak tepkiye sen şusun sen busun.

ilk ne dedi dangoz sen solcusun sonrası geldi meyhaneci alkolik, pkk'li, terörist sorsan ömründe bir kitap alıp okumamıştır.

1946-2019 gelinen nokta ,mısır'dan soğan ithal eden türkiye .
    5 -6 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    (bkz: Sağda solda gökte ne varsa bu adam yaptı)
    ... cikita muz teoremi
  4. 4.
    cümleye bak yeenim diye başlıyorlarsa hemen oradan uzaklaşın.

bu tiplerle bir kez tartışmayı denedim. bir daha yapmam. çünkü yolda bulduğun bir kaldırım taşını al karşına ona laf anlatmaya çalış daha mantıklı bir iş yapmış olursun.
    1 ... hubel
  5. 5.
    Şu hayatından memnun olmayan gençleri imkan olsa çok uzağa değil şöyle 1990 Ların ilk yarısına ışınlıyacaksın.

Memnuniyetsizlik ne demek hayattan bezmek boktan hayat ne demek öğrensinler. Şimdiki durumu mumla ararlar mumla ...

Hadi gençleri anlarım yaşamadılar bilmiyorlar ergenlere liselilere tahammul ederiz fasülyeden sayarız da

Roportajdaki yaşlı amca yaşında olup o dönemleri bilinçli olarak yaşamış hala CHP sosyalizm hdp diyen zihniyeti anlamak mümkün değil.

Edit: Bu ülkede 3 yıl öncesine kadar sağ hiçbir zaman iktidar olmadı sadece hükümet oldu.

Bu ülkede karanlık oda siyaseti yürütüp dış mihraklardan emir alan bir zihniyet seçim kazanmasa bile her zaman iktidarda oldu 3 yıl öncesine kadar..... Bu zihniyet 3 darbe yaptı, 3 kez de teşebbüs etti geçmişte hükümetleri devirdi ve hükümetlerin elini kolunu bağladı ve engelledi

Yani sağ; bazı virüslerin iddia ettiği gibi bu ülkeyi 70 yıldır falan yönetmiyor. Tam aksine bu mezhepçi zihniyet 3 yıl öncesine kadar çöreklenmişti ülkenin üzerine şimdi kaybettikleri eski ayrıcalıklarını düzenlerini özlüyorlar sadece

Erdoğan 3 yıldır bu ülkeyi iktidar olarak yönetiyor ondan önce sadece hükmetti

Partisi kapatılma tehlikesi yanında envai çeşit badire atlattı bugüne gelebilmek için
    5 -5 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    O delikanlı gelmese muhtemelen rte allahtır diyecekti tayyip erdoğana en büyük zararı böyle taraftarları veriyor.
    2 ... ebu zindik
  7. 7.
    benim oyumla bunlarınki bir mi?
    3 -2 ... kazangap
  8. 8.
    Peygamber efendimiz "Herhangi bir kimse, din kardeşine 'Ey kafir!' derse, bu tekfir sebebiyle ikisinden biri muhakkak küfre döner. Eğer o kimse dediği gibi ise ne ala. Aksi takdirde sözü kendi aleyhine döner" demiştir.
    2 ... orgazm kazim
  9. 9.
    Benim oyumla köylünün oyu bir mi diyenlerin u dönüşlerine seçimlerde rastlamak mümkündür.
    Herkesin gün gelir cebinde parası kalmayabilir. cebinde parası her kalmayan insan bunu zaten dile getirmez. Resmen propaganda provakasyon acaba nerden vursak bir zamanlar yerden yere vurduğumuz beğenmediğimiz köylüden mı vursak yoksa kendimiz mı provakasyona alet olsak.
    1 -3 ... desifreleyici
  10. 10.
    12. sn de adamın söylediğinden sonra izlemeye gerek yok. "ben erzurumluyum" kısmı. bunlar 7-8 sene önce fetullah gülen iiçin de yüzyılın en büyük türk büyüklerinden biri diyordu.

yukardaki birkaç kadrolu .cıkağızlı da 90 lara ışınlayacaksın falan demiş bunları. 90 lara kurban olsun şimdikiler bilmesek yiyeceğiz bu lafları...

bu arada çocuk da konya şivesi ile konuşuyor muhtemelen konyalı.

yalnız çocukta iyi sabır varmış biri bana böyle şeyler söyleyecek yaşına başına bakmam anasını ölüsünü skiveririm oracıkta.

herifin zaten kıyafet tarzından nasıl bir kıro olduğunu anlamak da mümkün.

gerçi ben bunların ciğerini biliyorum. yarın bir gün ticari hayatı sekteye uğrasın, elektrik parasını ödeyemeyecek hale gelsin, elektrik kurumuna gider elektrik parasına zam yapan hükümete ana bacı söver bunlar tecrübeyle sabittir.
    5 -3 ... flat head