bugün

en asil duyguların erkeğidir. bi kere cesurdur. haddi bilen bi taır sergiler ve sevgisini sonuna kadar savunur.
istisnaları hariç tutarak, kızların paraya taptığı bir dönemde yaşadığını bilen er kişidir. beni param için değil, ben olduğum için kabul et arkadaş demektedir.
birlikte olmayı hesapları senin ödeyeceğini düşünerek de kabul et diyen erkektir. hiçbir kız yanaşmaz. haklıdır. erkeğin tabiatında sahiplenmek, kadınınkinde sahiplenilmek vardır. ne kızı mutlu eder böyle bir ilişki, ne erkeği.
cok iyi bir adamdir, derhal cikilmasi gerekir... cünkü erkeklerin genellikle parasi yoktur, ama cogunlugu "cok zengimis" havalarina yatarlar... bu tip erkek en azindan "dürüsttür" ve pesin pesin durumunu bildiriyordur. "dürüstlük" bir iliski de paradan daha önemli bir donedir. bu adamla olan iliski cok zdevkli olabilir, ki parasizlik bir "kader" degildir, olabilir ki o adamin günün birinde parasi da olur...

bu durumda bir kadin "gelecegi yatirim" yapmali ve bu erkegi yüzüstü birakmamalidir. eger birakiyorsa, zaten o erkek kendisi icin "birkac numara" büyüktür, birakmayani, gelecegi yatirim yapani, büyük bir cogunlukla, cok mutlu olur. etrafimizda bu sekil olusmus birliktelikler mevcuttur, bu birliktelikler, halen devam etmektedirler...ve sahislar iliskilerinde de cok mutlulardir.
parayı harcamadan mutlu olmak isteyen sevgilidir.bu durumda kızların iki düşüncesi vardır ya parayı sevmiyorum diyebilir ama tam paragözdür.yada paraya önem vermiyordur ama beni kullanıyor gibi bir düşünceye kapılır.
kırodur. arabesk kültürüne boğazına kadar batmış, artık birinden hoşlanabilecek kıvama kadar geldiğinden bu bataktan kurtulması da imkansızdır.
kişiliği karakteri oturmuş saygıya değer sevilebilecek hiçbir adam bu gibi bir cümleyi telaffuza gerek duymaz. telaffuzun akabinde karşısındakinin ne düşüneceğini iyi bilir.
parası pulu olmadığını karşı tarafa belli etmesine sebebiyet verecek birçok hal ve davranış vardır. ve ben eminim ki hal ve davranış sözlerden daha etkileyici ve amacına uygundur.

hoş tüm bu boş lafların ardından şunu da belirtmek gerekir; parası olmadığı için sevdiği insan tarafından hor görüleceğini düşünen adamdan bırak karşı tarafa vatana millete de hayır gelmez.
anında kapının önüne koyulmalı. parasız erkek ne işe yarar?
sevgi karın doyurmaz bilmez misin be aptal denilesi erkekdir belki. Ama aynı zamanda durumunu ve sevgisini dile getirme cesaretini göstermiş, taktir edilesi erkektir.
karşı tarafı test eden erkektir. gerçekten parası olmasa söylemeye g.tü yemeyecek erkektir. ekşın aramaktadır, kız tarafından ters köşe yapılması için dua edebileceğim bir tipdir, türk filmi izlemiştir.
parasız erkeğin kapının önüne koyulacağını bildiğinden, başından "ben buyum" diyen erkektir. parasızlığıyla övünecek duruma gelip edebiyat yapıyorsa, temiz bir sopayı hak etmektedir. sadece sevgilisinden değil herkesten tokat yiyecektir. fakat günümüzde parasız hiçbir şeyin olmadığını da bilmek lazımdır. parası olan erkekler dahi bmw'li kırolara sevdiceklerini kaptırabilmektedirler. hoş bu durumda bahsi geçen kişilere sevdicek denir mi bilmiyorum, travmayı atlatıp hayata devam etmek gerekir.

fakat "ben zengin değilim hocu, gözünü seviyim benden öyle şeyler bekleme, alabildiğim kadarını alıcam koyucam hatunumun önüne, yirim seni" diyorsa daşaklarına buse kondurulası bir adamdır. sevgilisini deneme ihtimali de bulunur. sözlük etrafta yavşak yavşak çiftler görüyorum, birbirlerini pek seviyorlarmış. sonra saçmasapan bir sebepten ayrılıyorlar. biz ayrılmayı düşünmedik bile. ama hep kıl oluyorum karıya içten içe ne bileyim. bir kez olsun gelip "bana ag almıyosn ya şerefsiz herif :/" demedi lan. çok şanslıyım cnms...
yeşilçam filminde değilse havayı alır.
fakirin biriysem sevemez miyim?
aşkla karın doymaz diyen ben miyim?
Yetersiz kalmış, boynu bükük olan erkektir.
(bkz: ok by)
işte bunu yapmayacaktın aptal herif. parasız erkek patlıcan dolmasına benzer. paran yoksa bile bunu belli etmeyeceksin.

ne demişler; parasız görünmek parasız olmaktan daha kötüdür.

bu da kulağınıza küpe olsun sevgili pipidaşlarım.
Kuru laf yapan Tekme vurulması gereken erkektir.

Bu devirde parasız bir şey olmuyor.
çalışıyor da mı olmuyor yoksa benim gibi yatıyor da mı olmuyor.
çalışıyorda olmuyorsa pek sorun değil.
lakin tembelse sorun. kendimden biliyorum zuahaha.
Sevgi karın doyurmuyor bebeyim.
Bundan birkaç sene önceye kadar sevilmesi gereken erkek derdim.

Ama artık üzgünüm karşim.
gönülden seven erkektir. evet.
Sevmek parayla değil cevabını alacaktır .
(bkz: davul bile dengi dengine çalar)
Geçsin bu ayakları edebiyat yapmasın.