bugün

sanırım resmini paylaştım diye bana küstü. ulan sen benimle uzun süredir dalga geçiyorsun ben küsüyor muyum. kız gibi küsmek nedir aq.
Beni çok güldüren bir yazar.

Evli olmasaydı yürürdüm bu adama.

Prensip olarak evli erkeklere yürümüyorum.

(bkz: kendisini güldüren erkeklerden hoşlanan erkek)
Satılmışır.

görsel
Sözlükte ya düşmanı çok ya aşığı çok. Hakkında girdiğim entry'yi eksi yağmuruna tuttular. *

(bkz: çok aşığın var diyorlar)
Milli Atletimiz.

Koşanından olmayan.
Canı dayak isteyen zengin isyanı.
yine bir sözlük kızının canını yakmış. Yap yap sonra özür dile aq. Şu an varya sinirden elim ayağım titriyor.
Bayramlarda toplaşıp buna iban atalım.
Hep o atletten oluyor bunlar. Yoksa salon beyfendisidir kendisi.

Mesela Sürekli salonda uyur. salonda yer içer, salona koyduğu leğende duşunu alır.

Adamın hakkını yiyorsunuz. Ayıp yani.
insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmemeyi öğrenememiş evli bir erkek.

Böyle çocuksu bir kocam olsa 40 kere boşamıştım.

Aynen öyle.
Aha bi tecavüz mağduru daha geldi.
Açık oylaştığımız yazar.

içinden nasıl geliyorsa öyle yazsın.

Severiz.
Bugün de kendisi yoğun Bi saldırı altında. Umarım bu çekişme sırasında atleti yırtılmaz.

#direnatletreyiz
Frank’ı üst üste 2 kere açık artılamama neden olmuş yazar.
Adamın hammaddesi yapı taşı bir yazardır. Ne anlanız siz adamdan, koflikler!
Aklıma güldür güldür show'daki şu skeç geldi: https://www.youtube.com/watch?v=dr5KB9E6Yog

açtım yeniden izledim. Para, zenginlik, fakirlik ve huzur üzerine acayip güzel bir yapım olmuş. izleyiniz efendim...
Kendini komik sanan ya da komiklik yapmaya çalışan biri. Yazık la.
Domuzladım için kafam rahat, her fırsatta evliyim deyip, karı kız peşinde koşan küfürbazın teki.ha onun seviyesinde olanların hoşuna gidiyor olabilir.
görsel
Sanki hepimiz süper insanlarız da para var huzur yok değil. Biraz olsun rahat bırakın adamı sanki sizin hiç hatanız falan yok.
içten bir yazardır kendisi.
parayı nasıl değerlendireceğini bilmeyen insanların söylediği safsatafalardan biridir.
Para da yok huzur da yok.

Gerizekalı işine mahkum olmak.
Arada boş yapsada neticede bizde burada boş yapıyoruz.

iyi biri.

Byee.
para var ve hala huzur yoksa, vaka umutsuz.
ben olsam yaşamayla uğraşmam.
bu kadar entry girilmiş ya şaşkınlık içindeyim. şeker gibi adamdan ne istiyorsunuz bu kadar? bir hatası varsa söyleyin düzeltir zaten ya da yanlış anlaşılma olmuştur...
güncel Önemli Başlıklar