bugün

görsel
vayy pure hanım size bi özgüven gelmiş. daha muhatabım değilsiniz tekrar hatırlatıyorum.
Benim özgüven sorunum hiçbir zaman olmadı. Hele ki siz kimsiniz ki olsun?

Cevap vermememdeki Konu sadece kale almamakTı. Bunu da bilin diye yazıyorum o kadar: Arkamdan daha fazla atıp tutmamanız için.

Ortada gerçekten hiç sebep yokken kendi kendine gelin güvey olup, hedef seçip saldıran bir tip. Bunlar hep boş/luktan. *
doğru hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor başlığına lütfen benide canlandır diyen babamdı. neyse sizin gibi asilzadeye yakışmıyor benim gibi bir ameleye cevap vermek.

allah yolunu açık etsin. ölüyom de daha bi bardak su yok.
Sa arkadaşlar.

(bkz: sözlük kavgasında iki tarafı da artılayan yazar)
(#45657841)

--spoiler--
doğru hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor başlığına lütfen benide canlandır diyen babamdı.
--spoiler--

Ahshahahaja koptum koptum. Şaka mısınız siz yaa.
adam olan sözlüğe yüzü açık resmini atar. daha ne olduğunuz belli değil bi gidin kafatasçılık yapmayın.

kıldığım namaz benimle allah arasında sizi bağlamıyor.
O değil de fok balıkları çok yalnız.

Ehdhe şaka şaka, o değil de bu üyeyle ne zaman kavga etmek için niyetlensem başkaları benden daha çok kavga ediyor. Ayy birlik olup dövsek bir hafta hastaneden çıkamaz demekki.
Ahhshahs.
Aha yine dövüyorlar adamı.

Atletini yırtmadan dövün.
doğru kıldığın namaz seni bağlar ama eyleminle söyleminde farkındalık var yakışıklı? islam dini pısırıkları değil eylemde olanları sever! eylem dediysem vatandaşın aracını dükkanını yakma yağmalama değil yazılarla yapar sende oda yok geriye vasıfsısız düz biri kalıyor.

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.