1. 1.
    parasal sistemde hayatınızı idame ettirmebilmek ve isteklerinizi yerine getirebilmek için bulunması gereken yol. tabi eğer ki bunu bulmak istemiyorsanız ama yinede yaşamak istiyorsanız şunu desteklemeniz gerekmektedir. (bkz: venus project) veya;

(bkz: simit satmak)
    3 ... kifayetsizkelimeler
  2. 2.
    hak yolları ve bok yolları diye ikiye ayrılan kısacık dünya hayatında yaşamsal fonksiyonları devam ettimek için izlenmesi gereken yol. bu yol güzergahında kişi nice zorluklarla karşılaşsa da el emeğiyle kazanılan ekmeğin lokması, el elinden gelen sadakadan daha tatlıdır. hak yollarından kastımız helalinden, düzgün bir şekilde çalışarak kazanmak. bok yollarından kastımız ise, milletin canını yakarak ve kandırarak kazanmak.
    2 ... umrumda
  3. 3.
    selçuk parsadan varken hiç bi yorum yapmam.
    ... egemenbk
  4. 4.
    hırsızlık, gasp, kapkaç, hortumlamak, üçkağıtçılık, düzenbazlık, kumar vb.
    2 -1 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
  5. 5.
    (bkz: affiliate marketing)
    (bkz: internetten para kazanma yolları)
    ... meseodunu
  6. 1.
    belli bir işi gücü olmayan insanların hayatlarının idamesi için alternatifler arayıp bulmasıdır.
    ben kendisinin reklamını yapmak isteyenlerin, sevdiği kıza açılamayıp değişik yöntemler kullananların reklamlarını alıyorum.

söyleyecek sözü olanların söylemek istediklerini, fotoğraflarını tişörte bastırmak suretiyle giyiyorum.
    futbol takımlarının reklam alması gibi.
    günlük 30 tl.
    kalabalık yerlerde dolaşmak; 40 tl.
    şehrin göbeğinde günü geçirmek;50 tl.
    masraflar reklam sahibine ait.
    3 ... ne cabuk bitirim oldun be anam
  7. 2.
    (bkz: facebook texas holdem poker)
    ... play play play
  8. 3.
    kolsuzlara oturbir çekmek. genç girişimcilerden bekliyoruz.
    3 ... zaibatsu
  9. 7.
    ihtiyaç duyulan malın ticaretini yapmak.
    1 ... montreal
  10. 8.
    "çalışmak"
    1 -1 ... meleltminkolshey