bugün

gönlümden kopup gelen yardımdır. sözlükte çok fazla rastladım bu tür yazarlara. gerçekten ihtiyacı olan yazarları belirlemek istiyorum.. baya birikmiş param var ve harcayacak bir yerim yok, en iyisi sözlükteki öğrenci yazarlara yardım yapayım dedim.
yardıma ihtiyacı olan öğrenci veya işsiz yazarlar başlık altından belirtirse öğrenci olduğunu, nerde okuduğunu, işsiz olanın neden işsiz olduğunu bu durumda elimden geleni yaparım. en azından 50-100 arası bir para gönderebilirim ama bende de sınırsız bir para yok maalesef. elimden geldiğince 100-200 kişiye kadar yardım yapabilirim. kişi sayısına göre yapacağım yardımları. siz yazın ben mesaj atacağım. ona göre banka hesap numaranızı isteyeceğim. telefonunuza lira da yollayabilirim.
90 yaşına gelip namaza başlayım artık demek gibidir.

kalsın kardeş.

paraya ihtiyacı olan öğrenci yazarlar nedir ya, her öğrencinin her zaman paraya ihtiyacı vardır.
geneli aç olan yazarlarımıza ilaçtır.
(bkz: şimdi reklamlar)
50x200=10.000

10 bin dağıtacağına hayrına temiz bi tane lada samara falan al , bi öğrenciye ver 7-8 arabaya verirsin , 2000 de cebine harçlık koy bi öğrencinin okul hayatı rahat geçsin , 50 öğrenciyi 200 lira 1 hafta krallar gibi yaşatır sonrası tırt , 50x1 hafta toplam 1 yıl bile yapmıyor , dediğimle daha çok sevaba geçersin

ama tabi ki , this is troll
evden 700km uzakta okuyan asik pikachu ya ilaç etkisi yapabilecek şeydir.
1 kuruş ile katılacağım yardım. para, ihtiyacı olan herkes arasında paylaşılacak.
görsel

ulan bir görsel her başlığa gider mi be. gidiyo işte.
Bu baslik gercek arkadaslar, onculugunu ben yapiyorum. Simdiden 01,05 TL oldu bile.
paraya ihtiyacı olmayan öğrenci yazarlara da ben yardım ediyorum kardeşlerim, yazın ihtiyaçlarınızı...

(bkz: birinci sınıf gerizekalı)
valla cipspara bile olur. çitozları ellemekten kantinciyle bi kavga etmediğimiz kaldı. şu an ki aşama küfürleşme.
açım.

entry nerde?
Ayh çok hoş olur amaaaa.
yani varsa yardım alırım bi dal.
öğrenciyken yardım almamış yazarlarında katılmak istediğidir.